https://hr.cv.ee/top-oskused
Hankespetsialist
Hankespetsialist
Hankespetsialist
Bonava Eesti OÜ
Hankespetsialist
Hankespetsialist

HankespetsialistBonava Eesti OÜ

Ootused kandidaadile

Loome kodusid ja naabruskondi, kus inimesed end õnnelikuna ja hästi tunnevad ning kõrgeimat elukvaliteeti naudivad. See on meie visioon, mis sütitab meid iga päev.

Hankespetsialist, ootame Sind Bonavasse, kui

  • Sul on kõrgharidus või oled seda omandamas;
  • omad varasemat töökogemust kinnisvara arenduse ja/või ehituse valdkonnas projektide juhtimisel, hangete läbiviimisel või oled täitnud ostujuhi ülesandeid; 
  • Sind iseloomustab ausus ja usaldusväärsus, oled initsiatiivikas, enesekindel, hea läbirääkija, ettevõtlik ja iseseisev tegutseja;
  • pead oluliseks avatud suhtlust ja koosööd;
  • valdad heal tasemel eesti keelt nii kõnes kui kirjas ning inglise keelt suhtlustasandil.

Tööülesannete kirjeldus

Hankespetsialistina on Sinu põhiülesandeks rakendada tõhusaid hankemenetlusi, et saavutada head ehitus- ja materjalihinnad ning lepingutingimused.

  • Korraldad projektiüleseid hankekonkursse nii ehitusteenuse kui materjalihangete osas.
  • Viid läbi hinna uuringuid ehituse kõigis etappides ja pead selleks vajalikke läbirääkimisi tarnijatega.
  • Koostad pakkumiste võrdlustabeleid ja laekunud pakkumiste analüüsi.
  • Osaled ühistes hanketegevustes Baltikumi ja Bonava grupi tasemel.

Omalt poolt pakume

Oleme põneval teel visiooni poole luua õdusaid kodusid ja terviklikku elukeskkonda. Selle saavutamiseks toetume enesekindlalt oma väärtustele, teadmistele, kogemustele ja meeskonnatööle. Meil on kõrged ambitsioonid ning soov saavutada suurepäraseid tulemusi. Koos omame rohkelt kogemusi ja teadmisi ning seame kõrgeid eesmärke. Seetõttu on Bonava suurepärane paik õppimiseks ja arenguks ning oma eesmärkide poole liikumiseks.

Sul on võimalus mõjutada oluliselt ettevõtte äritulemust. Saad osaleda grupiülese hankesüsteemi juurutamisel Bonava Eesti üksuses. Kuuludes rahvusvahelisse tiimi ja olles osa meie mitmekesisest ja pühendunud meeskonnast, on Sul võimalus jagada kogemusi Bonava grupi kolleegidega üheksas riigis ja kujundada kiirelt kasvava ettevõtte tulevikku.

Kui tundsid end ära ja oled valmis uueks väljakutseks, saada oma CV esimesel võimalusel, sest vaatame neid läbi regulaarselt. Kandideerimine kestab kuni 15. märtsini. Loe meie kohta täpsemalt www.bonava.ee/meist või küsi lisainfot work@bonava.ee.