https://hr.cv.ee/top-oskused
Ehituse projektijuht
Ehituse projektijuht
Ehituse projektijuht
Seve Ehituse AS
Ehituse projektijuht
Ehituse projektijuht

Ehituse projektijuhtSeve Ehituse AS

Ootused kandidaadile

Sul on ehitusalane kõrgharidus, insenertehniline mõtlemine ning Sa omad teadmisi ehitusvaldkonda reguleerivatest normidest ning õigusaktidest.Sa naudid tööd meeskonnas ning omad head koostöö tegemise oskust erinevate osapooltega. Oled avatud uutele lahendustele ja tehnoloogiatele; julged kitsaskohtadele tähelepanu pöörata ning Sinu tegevust iseloomustab probleemidele lahenduste otsimine. Oled hea suhtleja ning suudad vabalt suhelda ka inglise keeles. Julged otsustada, vastutada ning pead kokkulepetest kinni.

Tööülesannete kirjeldus

Sinu ülesanneteks on elementmajade ehitusprojektide juhtimine- Sa koordineerid müüki, projekteerimist, materjalide ja kaupade ostu ning komplekteerimist, tootmist, logistikat ning paigaldus- ja ehitusprotsesse.Sa analüüsid projekti tegevusi, ajakava ja jälgid kulusid ning arvete laekumist. 

Omalt poolt pakume

Meie pakume Sulle huvitavat, väljakutseterikast ja arendavat tööd, kus on palju iseseisvust ning otsustamisvabadust. Sinu töötasu koosneb põhitasust ning motiveerivast lisatasust, mis on otseselt sõltuvuses Sinu tööpanusest. Sul on võimalus olla Seve brändisaadik ning läbi kvaliteetse toote ning eduka kliendisuhtluse kujundada ettevõtte bränd.Meie meeskond on pädev, mitmekesine, toetav ja sportlik. Sinu töökohaks on Tallinna kontor Mustamäel ja välislähetustes Norra, Island ja Fääri saared.