2170
Puhasmaagia OÜ
Kodukoristaja
Puhasmaagia OÜ
Puhasmaagia OÜ

KodukoristajaPuhasmaagia OÜ

Ootused kandidaadile

Ootused kandideerijale oleks: load+isikliku auto kasutamise võimalusega; varasem kogemus puhastusteeninduses või sarnasel ametikohal. Vaatame läbi ainult CV-dega kandideerijad.
Meie tiimi liige peaks olema puhtust armastav, kiire kohanemis-ja õppimisvõimega, iseseisva tööoskusega; mõtlemisoskusega; planeerimisoskusega, lojaalne ning sisemise motivatsiooniga tööd teha. Kandideerjal on vastupidavus füüsiliseks tööks ning oskab ka rääkida vene keeles.

Tööülesannete kirjeldus

Korterites ja majades hoolduskoristuste;suurpuhastuste, akende pesude teostamine.

Omalt poolt pakume

Me pakume uuele tiimi liikmele toetavat naiskonda, koolitust tööle asumisel, oma komplekti kaasaegsete materialidega objektidel töötamiseks, õigel ajal töötasu laekumist, ametlikku tööle vormistamist, sõiduauto kasutamise kompensiatsiooni (kuni 50.- kuus/olenevalt töötatud päevadest), 30.- tervisetoetust iga kuu ning 1x kvartalis 4 seanssi massaašisalongis uue tiimiliikme tervise toetamiseks. Alustavale töötajale mentorit sisseelamiseks ning toetavat kollektiivi.

BrutotunnipalkBruto tunnis  € 6.75 - 8.5

Lisahüved: Isikliku sõiduauto kasutamise kompensiatsiooni (50.-), 30.- tervisetoetust iga kuu ning 1x kvartalis 4 seanssi massaašisalongis uue tiimiliikme tervise toetamiseks.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Osaline tööaeg

Keeled

  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Reeli Mauer
58506790

Puhasmaagia OÜ on laialdase tööporfelliga puhastusteenuseid pakkuv ettevõte, mis pakub suurepärast hinna-kvaliteedi suhtega teenust. Tegutseme põhiliselt Tallinnas ja Harjumaal. Spetsialiseerumine nii kodu;kontori; laopindade;õpperuumide jms ruumide koristuses.


Ettevõtte kodulehthttp://www.puhasmaagia.eu

Sarnased töökuulutused:

Koduhooldustöötaja
Harku Vallavalitsus
Harjumaa
€ 1300 – 1300
Tähtaeg: 18.06.2023
Toateenija Radisson Collection Hotel
HMP HOTELLID OÜ
Tallinn
€ 1000 – 1100
Tähtaeg: 10.06.2023
Puhastusteenindaja
Arvo Pärdi Keskus SA
Harjumaa
€ 8
Tähtaeg: 16.06.2023