296
EHITUSE PROJEKTIJUHT
Rail Baltic Estonia OÜ
EHITUSE PROJEKTIJUHT
Rail Baltic Estonia OÜ
EHITUSE PROJEKTIJUHT
Rail Baltic Estonia OÜ

EHITUSE PROJEKTIJUHTRail Baltic Estonia OÜ

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Projektijuhtimine Tehniline taiplikkus Suhtlemisoskus planeerimine Pingetaluvus ehitusvaldkonna tundmine analüüsivõime Arvuti kasutamine meeskonnatöö Algatusvõimelisus Läbirääkimisoskus
Kontaktisik
Viktoria Mishina
+37258518909

Rail Baltic Estonia OÜ on Eesti valdusettevõte, mis on loodud selleks, et esindada Eesti riigi huvisid ühisettevõttes (RB Rail AS) ja täita projekti administratiivseid kui tehnilisi ülesandeid Eestis.

Rail Baltica on Eesti ja kogu Baltikumi läbi aegade suurim taristuprojekt. Uus rajatav Euroopa standardi 1435mm rööpmelaiusega raudtee ühendab Eestit Kesk- ja Lääne-Euroopaga.
Mugav ja kiire reisimine, hoolimine loodusest ning võimalused ettevõtluse edendamiseks on ainult mõned paljudest sihtidest, mis innustavad meid Rail Balticat ellu viima.


Oleme kõigest viie aastaga kasvanud üheks arvestatavamaks tööandjaks Eesti inseneeria- ja taristuehitus sektoris, kus leiavad huvitavat ja väljakutseterohket tööd nii kogenud tippspetsialistid kui alles karjääritee alguses olevad ambitsioonikad kõrgkoolilõpetajad.

Pakume oma töötajatele väga häid ja toetavaid kolleege, mugavat töökeskkonda, loomulikult konkurentsivõimelist töötasu, erinevaid toetusi – sh spordi- ja tervisetoetust, asjalikke koolitusi ja põnevaid meeskonnaüritusi.

Vii oma karjäärirong järgmisele tasemele ning liitu Rail Baltic Estonia meeskonnaga!
Ettevõtte kodulehthttps://rbestonia.ee/

Sarnased töökuulutused:

Projektijuht
M-Partner
Harjumaa

Tähtaeg: 11.10.2023
Projektijuht
Tallinna Vesi AS
Tallinn

Tähtaeg: 18.10.2023
Ehituse projektijuht
TS Estate OÜ
Tartu

Tähtaeg: 20.10.2023