122
Java vanemarendaja
Java vanemarendaja
Java vanemarendaja
Fujitsu Estonia AS
Java vanemarendaja
Java vanemarendaja

Java vanemarendajaFujitsu Estonia AS

Sina oled oluline lüli lisandväärtuse loomisel.

Kui soovid anda oma panuse Eesti riigi majandusse läbi suurte avalike organisatsioonide ning eraettevõtete strateegiliste töövahendite arendamise, siis tule ja liitu Fujitsu meeskonnaga.
Oma töös puutud kokku erinevate arendusinitsiatiivide elluviimisega, uute lahenduste väljatöötamisega ja põnevate projektide teostamisega - parimad praktikad kuuluvad selle kõige juurde.

Pakume sulle paindlikkust ja piirideta arenguvõimalust ehk meie juures on sul võimalik:

- töötada rahvusvahelises ettevõttes, mis pakub stabiilsust ja kindlust - oleme Eesti IT-turul tegutsenud juba üle 30 aasta:
- teha koostööd meeskonnas, kus kõiki mõtteid ja ideid saab vabalt arutada, omavaheline hea huumor ning südamlik suhtumine käib tööpäeva juurde;
- arendada oma professionaalseid oskusi ja teadmisi toote ja tehnoloogia valdkonnas ning erinevates Eestis või Soomes ärisektorites. Sinu arengut toetab ka ligipääs LinkedIn learning ja Pluralsight keskkonda;
- nautida töö- ja eraelu tasakaalu, see tähendab, et pakume paindlikkust tööajas ja töökohas; – sul on võimalus töötada kodus või meie Tallinna, Tartu, Pärnu kontorites. Tallinna Ülemiste linnaku Alma Tominga rohehoone 5ndal korrusel asub meil 2022.aastal avatud kaasaegne, hubane ja väga heade töötamis- ning puhkamisvõimalustega kontor.
- saada kaugtöövahendite või interneti hüvitist;
Lisaks pakume muid ettevõtte hüvesid muuhulgas näiteks 7 kalendripäeva lisapuhkust, igakuist spordi- ja/või tervisekompensatsiooni, haiguspäevade hüvitamist jne.

Kui soovid liituda meiega, siis ootame sinult:

- vähemalt 5-aastast infosüsteemide arendamise kogemust JAVA programmeerimiskeelega;
- analüütilist mõtlemist, mis toetab sind uute lahenduste arendamisel;
- head eesti keele oskust;
- varasemat töökogemust Java, JavaScript raamistiku (Angular/React/Vue vms.), PostgreSQL/Oracle tehnoloogiatega.
Lisaks tuleb kasuks kogemus järgnevate tehnoloogiatega: X-tee, Docker, Kubernetes, Kafka/Rabbit MQ/Artemis/ IBM message queue, jne).


Võtame kandideerimise perioodil ühendust kõikide kandidaatidega ja anname tagasisidet.

Tarkvaraosakond tööandjana

Meid võid usaldada. Oleme maailmaturul tegutsenud juba aastast 1935 ja Eestis 1991. Ühe suurima IT-ettevõttena oleme Eestis tööandjaks ligi 400 inimesele. Pikaajaline kogemus võimaldab meil oma töötajatele pakkuda kindlustunnet ja stabiilsust. Oleme usaldusväärsed tervikuna, mis tähendab, et igale meie meeskonnaliikmele saab loota.

Sarnased töökuulutused:

Java arendaja maksu- ja tollisüsteemide projektidesse
Cybernetica AS
Eesti

Tähtaeg: 12.02.2023
Tarkvaraarendaja
Atemix Tööstusautomaatika OÜ
Tartu

Tähtaeg: 09.02.2023
Full Stack Developer (Casino)
Playtech Estonia OÜ
Tartu

Tähtaeg: 13.02.2023