81
Tallinna Südalinna Kool
Eripedagoog-väikese rühma õpetaja
Tallinna Südalinna Kool
Tallinna Südalinna Kool

Eripedagoog-väikese rühma õpetaja

Tallinna Südalinna Kool

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Liivalaia 23

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Kerttu Luts
6180150

Tallinna Südalinna Kool on haridusuuendustele avatud mõtlemisega põhikool Tallinna kesklinnas. Meie visiooniks on olla hea õpikeskkonnaga kool, mis toetab iga lapse arengut. Meie kooli õpilaste arv on pidevalt kasvamas ja seetõttu otsime ka uusi koostöisest õppimis- ja õpetamiskultuurist ning pidevast enesearengust huvitatud töötajaid meie kollektiiviga liituma.

Kool on saanud viimastel aastatel mitmeid tunnustusi, mis näitavad meie kooli meeskonna head koostööd ja ühiste eesmärkide seadmise oskust. Oleme avatud uutele ideedele, kuid hoiame au sees enda kooli põhiväärtuseid ja soovime jätkuvalt olla kodune kool kesklinna südames.

Meie tehtud tööd on tunnustustatud järgnevalt:
“Turvaline kool 2013”, "Parim personaliprojekt 2014 ja 2017", “Hea õpikeskkonnaga kool 2015”, "Haridusuuendus 2018. Valdkond: Õppija päeva disain", Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Innove konkursi “Aasta kool 2018” finalist;Tallinna linna noorsootöö tunnustuskonkursi võitja 2018; oleme saanud mitmeid tunnustusi 2013.-2018. aastal digivaldkonna arendamise eest - nt virtuaalreaalsus, robootika).


Ettevõtte kodulehthttps://www.sydalinna.edu.ee/