165
Tegevjuht
SMARTFUL Growth OÜ
Tegevjuht
SMARTFUL Growth OÜ
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Mai-Liis Tamm
59016848

Kui teid huvitab kasv – olenemata kas oled väikeettevõte, kiiresti kasvav idufirma või korporatsioon –, oled õiges kohas. SMARTFUL Growth OÜ sündis soovist panustada töö paremasse tulevikku, aidates ettevõtteid:

🟡 värvates õigeid inimesi õigetesse rollidesse,
🟡 edendades teadmisi ja oskusi,
🟡 arendades juhtimisvõimet, töökeskkonda ja tingimusi, mida tulevased töökohad nõuavad.

Oleme tegutsenud alates 2020. aastast ning oleme kasvava klientuuriga väike meeskond. Kasvame kvaliteedi, mitte kvantiteedi kaudu ja pakume personalijuhtimise täisteenust. Lisaks koolitustele, värbamisele ja personalikonsultatsioonidele pakume ka coachingut, et toetada isiklikku ja professionaalset arengut ning aidata klientidel muutustega toime tulla.

Ausus on meie visiitkaart… selle kohta, kus saame oma kliente aidata ja kus me tunneme, et nad leiavad õige abi mõnelt teiselt pakkujalt. Lõppeesmärk on pakkuda personaalset ja hoolivat 360° personalijuhtimise tuge, mis aitab ettevõtetel ja nende töötajatel realiseerida oma tõelist potentsiaali.

Meid kannustab pidev positiivne tagasiside nii meie klientidelt kui ka kandidaatidelt või potentsiaalsetelt kandidaatidelt, kelle poole oleme erinevate värbamisprojektidega seoses pöördunud.

Kui oled personalispetsialist (juhid/spetsialistid), värbamis- või tegevjuht, tee tark valik. Pöördu SMARTFUL Growth OÜ poole, kui oled valmis tõstma oma personali kvaliteeti ja tulemuslikkust!


Ettevõtte kodulehthttps://transparency.ee/