1220
Soome keele oskusega Kasutajatoe Agent
Soome keele oskusega Kasutajatoe Agent
Soome keele oskusega Kasutajatoe Agent
Fujitsu Estonia AS
Soome keele oskusega Kasutajatoe Agent
Soome keele oskusega Kasutajatoe Agent

Soome keele oskusega Kasutajatoe AgentFujitsu Estonia AS

Meie Kasutajatoe osakond otsib oma meeskonda soome keelt kõnelevat IT-agenti.

Fujitsu Estonia kasutajatoe osakond on osa Fujitsu Soomest ja tunnistatud Põhjamaade parimaks kasutajatoe osakonnaks. Üheksas meeskonnas töötab ligi 200 inimest, kelle peamine eesmärk on toetada Põhjamaade suurettevõtete ja organisatsioonide töötajaid IT-alastes küsimustes ning lahendada nii lihtsamaid kui ka keerukamaid probleeme. Pakume paindlikku tuge eri kanalites: e-posti, kiirvestluse ja tööhaldussüsteemi kaudu.

Ootame Sind kandideerima kasutajatoe agendi ametikohale, kui:

  • kõneled soome ja inglise keelt;
  • tahad pakkuda väga head klienditeeninduse kogemust;
  • oled valmis õppima uusi asju.

    NB! IT-alased teadmised ja oskused omandad meie koolitusprogrammis.

Kui liitud meiega, siis lubame Sulle:

IT-alast väljaõpet, mida pakub läbimõeldud ning kergesti omandatav sisseelamise programm.
Hoolivat ning omavahel tihedalt suhtlevat ja koostööd tegevat meeskonda. Kolleegide tugi on Sinuga nii väljaõppel kui ka siis, kui oled oma tööülesannetes juba pädev. Meeskonna igapäevane töine ja huumorit täis suhtlus toimub Teams´i keskkonnas.
Hüppelauda IT-maailma, läbides kasutajatoe agendi koolituse ja omandades selle ametikoha teadmised ning oskused, saad suurepärase stardi oma IT-karjäärile. Meil on iga-aastaselt üle kümne majasisese konkurssi, kuhu on oodatud kandideerima vaid Kasutajatoe osakonna inimesed.
Kodukontori ülesseadmiseks tehnilist varustust: dokkimisjaamaga sülearvuti, välised kuvarid, klaviatuur, hiir ja kõrvaklappide komplekt. Lisaks pakume mobiiltelefoni ja igakuist mobiiliarve kompensatsiooni.
Inimkeskset töökeskkonda. Tuginedes meie kvartaalsele Fujitsu rahulolu uuringule saame kinnitada, et Fujitsu Estonia Kasutajatoe osakonna töötajate rahulolu ja pühendumus on väga kõrge võrreldes turu keskmisega. Meie osakonnas pööratakse igapäevaselt tähelepanu meeskonnajuhtide arendamisele ja kõigi inimeste isiklikule tunnustamisele.
Töö- ja eraelu tasakaalu. Töövälisel ajal on Sinu mõtted pigem vabaaja tegevustel, sõpradel ja perekonnal. Kui lõppeb tööpäev, siis lõppevad ka Sinu tööülesanded.
Üleüldisi ettevõtte hüvesid. Alates teisest tööaastast saad kasutada 7 kalendripäeva lisapuhkust. Meil on tervise- ja spordikompensatsioon, mis toetab trenni tegemist ja muid terviseprotseduure, et püsida alati terve. Kui aga siiski peaksid haigestuma, siis haiguspäevad on hüvitatud. Lisaks pakume kolimishüvitist Eestisse elama tulevatele töötajatele.

IT-kasutajatoe agendi tööülesanded

Sinu põhiliseks tööülesandeks on leida lahendus kliendi IT-probleemile.
Agendi töö on päästa kellegi tööpäev. Sa oskad aktiivselt kuulata ning suudad asetada end kliendi kingadesse. Väga oluline on õppida seletama lahendusi lihtsas keeles ilma erialaste IT-terminiteta. Sa teadvustad, et teisel pool (kas telefonis või e-mailis) on inimene, kes peab oma töö tähtajaks ära tegema, kuid on takerdunud tehnilistesse probleemidesse. See inimene vajab abi ja mõistmist, sest tema jaoks on tegemist suure ja sel ajal kõige olulisema probleemiga. Selleks kõigeks valmistab Sind ette meie sisseelamise programm ja meeskond.  

Fujitsu Estonia Kasutajatoe osakond kui tööandja

Meie juures töötavad professionaalid, kes hindavad kõrgelt hästitoimivat tiimitööd. Koos ületame takistusi, saavutame tulemusi ja tähistame võite. Tunnustame üksteist ja oleme oma inimeste üle uhked. Meie positiivselt meelestatud asjatundlik meeskond on valmis Sind aitama ning toetama. Järgime meeskonnas lean-põhimõtteid, mis tagavad koostöö sujuvuse. Me kuulame ja usaldame üksteist. Inimestena oleme erineva taustaga: noored ja vanemad, maratonijooksjad, rahvatantsijad, loodussõbrad ja palju muudki. See aitab näha elu eri nurga alt ja lisab meie tegemistele värvi. Kindlasti leiad meie juures oma koha. Sinu mõtted ja ideed on teretulnud.

Sarnased töökuulutused:

Sales Manager
Click & Grow OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 20.08.2022
Business Analyst- Customer Operations
Linnworks
Tallinn

Tähtaeg: 21.08.2022
Accountant with knowledge of Estonian market (remote work)
Raisead
Poola

Tähtaeg: 21.08.2022