708
Jalgratta raamide ettevalmistustehnik
Jalgratta raamide ettevalmistustehnik
Jalgratta raamide ettevalmistustehnik
Ampler Bikes
Jalgratta raamide ettevalmistustehnik
Jalgratta raamide ettevalmistustehnik

Jalgratta raamide ettevalmistustehnikAmpler Bikes

Kutsume sind meiega liituma jalgratta raamide ettevalmistustehnikuna, et anda oma panus rohelise linnatranspordi kättesaadavaks tegemisse.

Ampler Bikes loob jätkusuutlikult ehitatud elektrijalgrattaid, mis pakuvad sõitjatele rõõmu ja inspireerivad. Töötame selle nimel, et kõigil oleks võimalik kasutada mõnusaid nullemissiooniga linnatranspordi lahendusi. Meie rattad sobivad igaühele ning aitavad lahti saada liiklusummikutest, parkimismuredest ja vähendada heitgaaside hulka linnades. Ampleri ratastele on hiilgava hinnangu andnud väljaanded nagu The Verge, The Guardian ja TechRadar. Meie tegevjuhti on ettevõtlusauhindade konkursil pärjatud aasta noore ettevõtja tiitliga ning 2020. aastal võitsime parima disainirakendaja auhinna. Ampleri tootmismaht kasvab kiiresti ja otsime enda tiimi inimesi, kes tahavad anda oma panuse liikluskultuuri muutmisse. 

Milles sinu töö seisneb?

Jalgratta raamide ettevalmistustehnikuna panustad ühte ratta koostamise olulisematest tegevustest – värvimisse. Ampleri rattaid värvitakse pulbervärviga automaatliinil. Sinu rolliks on abitööd, et sättida ratta detailid nagu raamid, kahvlid ja porilauad värvimiseks valmis. Enne värvimist puhastad detailid, maskeerid need ja riputad värvimisliinile. Oma töös kasutad manuaalset värvipüstolit keerulisemate elementide värvimiseks. Pärast värvimist korjad detailid liinilt maha, eemaldad maskeeringu ja teostad kvaliteedikontrolli. Töö ei ole füüsiliselt raske, kuna detailid kaaluvad maksimaalselt 7kg. Sul ei ole vaja eelnevat kogemust jalgrataste ega värvimisega. Õpetame sind kohapeal välja!

Mida vajad jalgratta raamide ettevalmistustehniku ametis säramiseks?

Sobid sellele kohale, kui sul on tehnilist taipu ja tahad midagi ise oma kätega ära teha. Saad selle tööga hakkama, kui omad varasemat kokkupuudet tööriistadega ja oled huvitatud enda arendamisest. Sa oled püsiv ja naudid rutiinset tööd, kuid samas meeldib sulle õppida ning võtta kasutusele uusi ja paremaid töövõtteid. Usud, et väljakutsed on ületamiseks - kui näed probleemi, siis lööd käed külge ja mõtled kaasa lahenduste leidmisel. Sa oskad inglise keelt suhtlustasandil, mis aitab sul edukalt toimetada Ampleri rahvusvahelises keskkonnas.

Kellega hakkad koos töötama?

Ampleri rattaid loovad 160+ inimest Eestis, Saksamaal, Hollandis ja Šveitsis. Oleme Eesti firma ja rattaid paneme kokku Jüri alevikus Harjumaal. Ampleri rattapoed asuvad Berliinis, Kölnis, Tallinnas, Amsterdamis ja Zürichis. Meil on kontorid Jüris, Tallinnas ja Berliinis. Meie igapäevaseid otsuseid juhivad väärtused nagu hoolivus, jätkusuutlikkus ja vastutustundlikkus. Sa hakkad töötama meie värviosakonnas nii värvitöökoja juhi kui tehnikutega. Lisaks teed koostööd kvaliteediosakonna ja tootmise teiste üksustega. Meie värvitöökoda asub Jüris aadressil Kesk tee 19.

Mida me sulle pakume?

  • Sõbralikku ja hoolivat meeskonda, kelle peale saab alati kindel olla
  • Kaasaegset töökeskkonda parimate töövahenditega
  • Võimalust areneda ettevõtte sees
  • Koolitusi sinu professionaalse arengu toetamiseks
  • Ampleri ratast isiklikuks kasutamiseks
  • Sporditoetust
  • Tööandja tervisekindlustust
  • Ampleri optsioone, mis teevad sind meie väikeosanikuks

Otsime liituma täistööajaga (40h nädalas, 8h päevas) tiimikaaslasi! Töötame E-R ja tööpäev algab vahemikus 7:30–9:00 vastavalt kokkuleppele oma tiimijuhiga.

👉 Loe lisaks Ampleris töötamise kohta siit: amplerbikes.com/en/jobs

🎥 Vaata videot meie uute rataste kohta, et näha meie töökeskkonda ja tööviisi: https://www.youtube.com/watch?v=BrczL5pteyU

Sarnased töökuulutused:

Cabin Services Coordinator
Xfly
Tallinn

Tähtaeg: 14.07.2022
Purchaser
COMODULE OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 21.07.2022
Klienditeenindaja Motoneti kaubamajja
Motonet Estonia OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 17.07.2022