1182
Suveabiline
Suveabiline
Suveabiline
Ampler Bikes
Suveabiline
Suveabiline

SuveabilineAmpler Bikes

Kutsume sind meiega liituma suveabilisena, et et viia jätkusuutlik linnatransport rohkemate inimesteni!

Ampler Bikes loob jätkusuutlikult ehitatud elektrijalgrattaid, mis pakuvad sõitjatele rõõmu ja inspireerivad. Töötame selle nimel, et kõigil oleks võimalik kasutada mõnusaid nullemissiooniga linnatranspordi lahendusi. Meie rattad sobivad igaühele ning aitavad lahti saada liiklusummikutest, parkimismuredest ja vähendada heitgaaside hulka linnades. Ampleri ratastele on hiilgava hinnangu andnud väljaanded nagu The Verge, The Guardian ja TechRadar. Meie tegevjuhti on ettevõtlusauhindade konkursil pärjatud aasta noore ettevõtja tiitliga ning 2020. aastal võitsime parima disainirakendaja auhinna. Ampleri tootmismaht kasvab kiiresti ja otsime enda tiimi inimesi, kes tahavad anda oma panuse liikluskultuuri muutmisse.

Milles sinu töö seisneb?

Suveabilisena on sul oluline roll tippkvaliteediga elektrirataste maailma viimisel. Sa toetad meie koostemeeskonda ratta detailide ettevalmistamisel ning vajalike abitöödega nagu näiteks rummude puhastus, kastide käsitlemine ja ABC liidese paigaldus. Lisaks on sul võimalus täita täiendavaid ülesandeid olenevalt meeskonna vajadusest. 

Mida vajad suveabilise ametis säramiseks?

Sobid sellele kohale, kui soovid midagi päriselt kasulikku oma kätega ära teha. Sa oled vähemalt 18-aastane ja valmis proovima erinevaid tööülesandeid ning õpid kiiresti. Sulle meeldib peenemate detailide kallal nokitsemine. Sa oled püsiv ja naudid rutiinset tööd. Sa oskad eesti ja inglise keelt suhtlustasandil, mis aitab sul edukalt toimetada Ampleri rahvusvahelises keskkonnas. 

Kellega hakkad koos töötama?

Ampleri rattaid loovad 150+ inimest Eestis, Saksamaal, Hollandis ja Šveitsis. Oleme Eesti firma ja rattaid paneme kokku Jüri alevikus Harjumaal. Ampleri rattapoed asuvad Berliinis, Kölnis, Tallinnas, Amsterdamis ja Zürichis. Meil on kontorid Jüris, Tallinnas ja Berliinis. Meie igapäevaseid otsuseid juhivad väärtused nagu hoolivus, jätkusuutlikkus ja vastutustundlikkus. Sa hakkad töötama ühes meie Jüri tehases, kust saadame rattad klientidele üle Euroopa. Üks meie tehastest asub aadressil Kesk tee 19 ja teine Uus-Ringi tee 5. Teed tihedat koostööd nii tootmise kui ka logistika tiimidega. Lisaks on sul võimalus suhelda inimestega erinevates Ampleri asukoha riikides ja näha lähedalt rahvusvahelise ettevõtte kasvu.

Mida me sulle pakume?

  • Sõbralikku ja hoolivat meeskonda, kelle peale saab alati kindel olla
  • Kaasaegset töökeskkonda parimate töövahenditega
  • Suveabilisi ootame liituma meeskonnaga esimesel võimalusel ja pakume tööd kuni juulikuu lõpuni. Töötame E-R ja tööpäev algab vahemikus 7:30–9:00 vastavalt kokkuleppele oma tiimijuhiga.

Kui see tundub nagu koht, kus tahaksid töötada, siis ära oota ja pane oma avaldus teele!

👉 Loe lisaks Ampleris töötamise kohta siit: amplerbikes.com/en/jobs

🎥 Vaata videot meie uute rataste kohta, et näha meie töökeskkonda ja tööviisi: https://www.youtube.com/watch?v=BrczL5pteyU 

Sarnased töökuulutused:

Tule suveks tööle Pärnu Maxima kauplusesse
MAXIMA Eesti OÜ
Pärnu

Tähtaeg: 02.07.2022
Technical Support Specialist
Playtech Estonia OÜ
Tartu

Tähtaeg: 17.07.2022
Metrology Engineer
Ericsson Eesti AS
Tallinn

Tähtaeg: 18.07.2022