1166
JUHTIMISKESKUSE SPETSIALIST
JUHTIMISKESKUSE SPETSIALIST
JUHTIMISKESKUSE SPETSIALIST
Adven Eesti AS
JUHTIMISKESKUSE SPETSIALIST
JUHTIMISKESKUSE SPETSIALIST

JUHTIMISKESKUSE SPETSIALISTAdven Eesti AS

Sinu töö eesmärgiks on

Tagada läbi energiakeskuste kaugjälgimise klientidele vajalik katkematu energiavarustus, ettevõttesisene tootmisinfo kiire liikumine ja kvaliteet. Seejuures tagad klientide teavitamise ja koordineerid häiretele operatiivset reageerimist. Nõustad oma töös nii tehnilist personali kui kliente, pead ülevaadet hooldustegevustest ja teostad energiakeskuste efektiivsusanalüüsid.

Edu töös tagab

soojustehniline haridus või töö käigus omandatud hea valdkondlik kogemus. Tunned katelde tööpõhimõtted, sul on hea arusaam soojus- ja jahutustehnikast ning tunned automaatika süsteeme. Sul on hea suhtlemis- ja koostööoskus, oled õpihimuline ning lahendusele orienteeritud. Suudad iseseisvalt prioriteete seada ja koordineerida tööd rahulikult ja otsustavalt ka avariiolukorras. Lisaks väga heale eesti keelele valdad suhtlustasemel vene keelt. Vajalik on valmisolek vahetustega tööks (sh. öötööks).

Sind ootab

huvitav ja väljakutseterohke töö kasvavas rahvusvahelises ettevõttes, võimalus ennast pidevalt tehniliselt täiendada ja olla kursis erinevate energiateenuse lahendustega. Koostöös professionaalse meeskonnaga tagad energiavarustuse ettevõtetele üle Eesti. Lisaks ootavad Sind selged eesmärgid, koostööle ja tulemustele orienteeritud organisatsioonikultuur, mitmekesine töötajasoodustuste pakett sh talvepuhkus, tervise- ja sporditoetus ning ühisüritused. 

Kandideerimiseks:

Ootame sinu CVd. Tutvu meie tegemiste ja andmekaitsetingimustega www.adven.ee
karjäärilehel.

Advenis oleme pühendunud eesmärgile luua eelis energiast ärile, inimestele ja planeedile. Meie juures oled pidevas arengus, sa ei tammu paigal. Saad kaasa rääkida homsete energialahenduste kujundamisel ja panustada veelgi paremasse homsesse.

Sarnased töökuulutused:

Molekulaarbioloogia laborant
Tartu Ülikool
Tartu

Tähtaeg: 03.06.2022
Logistics Support Lead
Coca-Cola HBC Eesti AS
Tallinn

Tähtaeg: 05.06.2022
Customer Support Associate (Russian Speaker) – No Relocation Sponsorship
Wise
Tallinn
€ 1525 – 1525
Tähtaeg: 27.06.2022