499
TEENINDAJA TALLINNA ÜLEMISTE PIIRKONNA R-KIOSKITESSE
TEENINDAJA TALLINNA ÜLEMISTE PIIRKONNA R-KIOSKITESSE
Reitan Convenience Estonia AS
TEENINDAJA TALLINNA ÜLEMISTE PIIRKONNA R-KIOSKITESSE

TEENINDAJA TALLINNA ÜLEMISTE PIIRKONNA R-KIOSKITESSEReitan Convenience Estonia AS

Ootused kandidaadile

Sa armastad head toitu
Sulle meeldib suhelda
Oled nutiteadlik ja lööd julgelt kaasa uutes projektides
Sa tahad ise otsustada ja käe külge panna mugavuspoe kiires arengus
Sulle sobib paindlik tööaeg (ka kooli kõrvalt) ja kindel tööandja

Tööülesannete kirjeldus

KLIENDITEENINDAJA PÄEV R-KIOSKIS

START

Tavaline töö R-Kioski väikepoes saab stardi varahommikul. Selleks, et pakkuda hommikul tööle või kooli ruttavatele klientidele mugavalt teele kaasa ergutavat kohvi või hommikust saiakest, on vaja teha ettevalmistusi: kohvimasinasse valada värske piim, panna ahju kerkima maitsvad croissant’id ja pirukad.

HOMMIK

Hommikune R-Kiosk tänavanurgal võikaubanduskeskuses on kui kodune pagarikoda, mile imeliselt värske lõhn ulatub tänavatele, koridoridesse ja ootesaalidesse. hommikul saabuvad väikepoodi ka värsked ajalehed, mis leiavad koha leheriiulitel.

LÕUNA

Lõunapausil soovivad inimesed tihti toekamat einet. Ja just seepärast on meie klienditeenindajad ka osavad toidumeistrid! Õnneks ei nõua toidumeistriks saamine suurt jõupingutust, sest kõik meie kuumad toidud valmivad kiirelt ahjus või grillil. Kui järgida mõningaid lihtsaid nippe, ongi tulemuseks maitsev eine.

PÜSIKLIENDID

Just see kutsub kliente meie juurde ikka ja jälle tagasi! Pole siis ime, et nii mõnigi R-Kioski väikepoodnik tunneb oma püsikliente nimepidi ning ilma täpsustamata on kliendi lemmiktoit juba letil või kohv topsis.

UUS KAUP

Veidi on vaja korrastada ka ladu ja riiuleid, näiteks tuleb tuua müügisaali külmkappidesse külmi jooke ja vaadata üle snäkiriiulid. On tähtis, et kapid, riiulid ja väljapanekud oleksid alati kenasti kaupa täis.

NAERATUS

Kassas toimetades ja klientidega suheldes tiksuvad töötunnid mõnikord mööda märkamatu kiirusega. Meie klienditeenindajatel on suurepärane võimalus muuta väikepoodi külastava inimese tuju heaks: soe naeratus, kiire vestlus ja head soovid teele kaasa teevad mõnikord rohkem ära kui maailma parim maiuspala.

PLANEERIMINE

Päeva teises pooles on aeg teha plaane järgmiseks päevaks. Et ka uuel tööpäeval oleks riiulid kaupa täis, on vaja laost tellimusi teha. Uued tehnilised lahendused teevad selle eriti lihtsaks: puldiga saab vajaminevad tooted kähku sisse piiksutada ja need ongi automaatselt tellitud.

ÕHTU

Õhtu saabudes külastavad meie väikepoode inimesed, kes soovivad haarata koju kaasa midagi maitsvat õhtusöögiks. Meie klient enamjaolt kiirustab kas tööle või koju. Ja meie tahame oma kliendi jaoks olemas olla, et pakkuda talle suurepärase valmistoitude valikuga rohkem vabadust ja aega tegeleda olulisemate teemadega, sest, olgem ausad, elus on sageli tähtsamaid asju kui järjekorras seismine või köögis vaaritamine.

Omalt poolt pakume

Paindlik tööaeg
Põhjalik väljaõpe ühes kõigi aegade vingeima mentoriga
Vägevate auhindadega tiimisisesed müügivõistlused(ja hea boonus)
Kõigil meie töötajatel on lisakindlustus - Sinul saab ka olema
Prillitoetus 100€
Perega seotud üritused ja soodustused
Meeskonnaüritused
Põhjalik tervisekontroll
Tervisetõend
Töötajate soodustused meie poodides
Mitmeid koolitusi ja palju arenguvõimalusi (hakkavõi ise poepidajaks meie abiga)
Põhipalk alates 845 eurot bruto/kuus +müügiboonus
Enamikes Ülemiste piirkonna poodides tööpäevad E-R

Sarnased töökuulutused:

KLIENDITEENINDAJA (Hemtex)
Manpower
Tallinn

Tähtaeg: 15.08.2022
Öine kaubapaigutaja Pirita Selveris
Selver AS
Tallinn

Tähtaeg: 17.08.2022
E-poe tellimuste komplekteerija Pelgulinna Selveris
Selver AS
Tallinn

Tähtaeg: 01.09.2022