703
Müüja Solarise või Järve kauplusesse
Müüja Solarise või Järve kauplusesse
Müüja Solarise või Järve kauplusesse
Hemtex Aktiebolag Eesti filiaal
Müüja Solarise või Järve kauplusesse
Müüja Solarise või Järve kauplusesse

Müüja Solarise või Järve kauplusesseHemtex Aktiebolag Eesti filiaal

Naudid müügitööd ja klientidega suhtlemist? Sina oledki see, keda otsime!

"Koju on nii mõnus tulla!” ja ”Tööl peab lahe olema!” – Nii mõtleme me Hemtexis.

Otsime rõõmsameelset ja müügihuvilist müüjat meie Solarise ja Järve keskuses kauplusesse. Kui tead, mida tähendab kaubanduslik mõtteviis ning naudid klientidega suhtlemist, siis oledki see, keda otsime. Lisaks soovid pakkuda meie klientidele imelisi ostukogemusi, inspiratsiooni ning uusi ideid.

Selleks, et sulle meie juures meeldiks, pead olema ideederikas ja lahenduskeskne. Oskad teisi kuulata ning töötada tiimiliikmena. Oled energiline ning naudid ajuti tempokat töökeskkonda, kus eeldatakse omaalgatuslikkust ning iseseisvat vastutust.

Oled vähemalt 18-aastane ning omad juba mõningast müügitöö ja klienditeeninduse kogemust eelistatult kaubandusvaldkonnas.

Pakume klienditeenindustööd energilises ning inspireerivas keskkonnas, võimalust ametialaseks arenguks ja häid personaliboonuseid.

Tegemist on osalise koormusega, täpsem kokkulepe töövestlusel. Kui soovid antud ametikoha osas lisainfot, võta palun ühendust kaupluse juhatajaga: Tiia (Järve kauplus, +372 56 56 88 98 00 või Kirsti (Solarise kaupluse, +372 51 222 70). Värbamine lõppeb sobiva kandidaadi leidmisel. Lisainfot leiad meie veebilehelt: kandideeri.hemtex.ee

Sarnased töökuulutused:

SÄRASILMNE KLIENDITEENINDAJA BUTIIKI
A.G.A.N. OÜ
Tallinn
€ 780 – 1250
Tähtaeg: 13.07.2022
BÜROOJUHT
CV-Online klient
Tallinn
€ 1600 – 1900
Tähtaeg: 06.07.2022
Sekretär (OÜ KLV Arstikabinet)
Tammiste Personalibüroo OÜ
Pärnu

Tähtaeg: 10.07.2022