971
Soome keele oskusega Kasutajatoe Agent
Soome keele oskusega Kasutajatoe Agent
Soome keele oskusega Kasutajatoe Agent
Fujitsu Estonia AS
Soome keele oskusega Kasutajatoe Agent
Soome keele oskusega Kasutajatoe Agent

Soome keele oskusega Kasutajatoe AgentFujitsu Estonia AS

Otsime Fujitsu kasutajatoe meeskonda uusi soome keelt kõnelevaid agente!

Räägid soome keelt? Usud, et igale olukorrale leidub lahendus? Oled valmis alati uusi asju õppima? Sa ei karda eksida, küsida ja proovida? Kui jah, siis ootame sind kandideerima!


Agendi töö on päästa kellegi tööpäev. Tuleb osata aktiivselt kuulata ning suuta asetada end kliendi kingadesse. Väga oluline on õppida seletama lahendusi lihtsas keeles ilma erialaste IT-terminiteta. „Õige DNA-ga agent“ teadvustab, et teisel pool on inimene, kes peab oma töö tähtajaks ära tegema, kuid on takerdunud tehnilistesse probleemidesse, vajab abi ja mõistmist, sest nende jaoks on tegemist suure ja sel ajal kõige olulisema probleemiga.

Kas sinus peitub edukas agent?

Paljud IT-valdkonnas töötamisest unistavad inimesed ei tea, et kuigi head IT-teadmised on eelistatud, on olulisemaks pehmed oskused: tahe aidata, kannatlikkus, empaatia ja uudishimu. Hea agent teadvustab, et tema poole pöörduvad inimesed vajavad hädasti abi ja mõistmist. Nad on sattunud olukorda, kus peavad oma töö tähtajaks ära tegema, kuid on takerdunud tehnilistesse probleemidesse. Sel hetkel on klientide jaoks kõige olulisem probleemi kiire lahendamine.

Head IT-oskused tulevad kindlasti kasuks, kuid neid saab omandada ka juba tööl olles. Sisseelamise perioodil saad põhjalikud ja praktilised teadmised seadmete, tarkvara ning tüüpilisemate murede ja nende lahendamisviiside kohta. Pärast koolitust tööle asudes saad endale mentori, kes aitab sind alati, kui vajad abi.

Mida sulle pakume?

- Esimesest tööpäevast alates professionaalset IT-koolitusprogrammi ning sellele järgnevat väljaõpet. See toetab sinu arenemist tippspetsialistiks.
- LinkedIn Learning personaalset kontot.
- Ettevõtte kultuuri, mis väärtustab töö- ja eraelu tasakaalu - võimalus töötada kodukontoris.
- Ühtset meeskonda, kus igaüks on omamoodi erinev, kuid kus koos vallutatakse ühiselt eesmärke. Tööle tullakse rõõmuga ja tööl naerdakse palju, sest hea huumoriga inimesi meil jagub.
- Hea asukohaga kontorit Tartu Tasku keskuses, mille ruumid ja sisustus toetavad igakülgselt töö tegemist ning pakuvad häid võimalusi kohvi- ning lõunapausideks.
- Võimalust hoida end kursis IT-sektori arenduste ja uuendustega – see töövaldkond areneb iga päev.
- Alates teisest tööaastast saad kasutada 7 päeva lisapuhkust.
- Spordikompensatsiooni, mis toetab trenni tegemist ja muid terviseprotseduure, et püsida alati terve;.- kui aga siiski peaksid haigestuma, siis haiguspäevad on hüvitatud.
- Haiguspäevade hüvitust.

Miks on Fujitsu Service Deskis hea?

Paljusid alustavaid agente üllatab, et kui alguses ei oska, siis üsna kiiresti saab tunda end profina – ja see on väga hea tunne. Kliendid on suured äriettevõtted ning väga mõistlikud ja toredad inimesed! Üldiselt on nii, et kes Fujitsusse tuleb, see jääb väga pikaks ajaks. On ka neid, kes on vahepeal töötanud mujal ja siis tagasi tulevad. Paljud teevad arenguhüppeid ja liiguvad kõrgemale tasemele, kus on vastavalt ka kõrgem palk ja boonused.

Miks valida kasutajatoe agendi töö?

Kasutajatoe agendi töö on turvaline keskkond õppimiseks. Selles rollis saad tehnilised teadmised, koostöö- ja suhtlemisoskused, et saavutada edu IT-sektoris või teha edukat karjääri ükskõik mis valdkonnas. Paljud kasutajatoe agendi tööülesanded ja protsessid on standardsed. Kuna iga ettevõtte protsessid, tarkvara ja oskused erinevad eelmistest, tuleb aga mõnikord hüpata pea ees vette.

Kui sa oskad heal tasemel soome keelt, kõneled ka inglise keelt, oled valmis alati uusi asju õppima ega karda eksida, küsida ja proovida, siis ootame sind kandideerima! Kui sa kõneled saksa keelt, siis see tuleb kasuks.

Fujitsu Estonia Kasutajatoe osakond kui tööandja

Meie juures töötavad professionaalid, kes hindavad kõrgelt hästitoimivat tiimitööd. Koos ületame takistusi, saavutame tulemusi ja tähistame võite. Tunnustame üksteist ja oleme oma inimeste üle uhked. Meie positiivselt meelestatud asjatundlik meeskond on valmis Sind aitama ning toetama. Järgime meeskonnas lean-põhimõtteid, mis tagavad koostöö sujuvuse. Me kuulame ja usaldame üksteist. Inimestena oleme erineva taustaga: noored ja vanemad, maratonijooksjad, rahvatantsijad, loodussõbrad ja palju muudki. See aitab näha elu eri nurga alt ja lisab meie tegemistele värvi. Kindlasti leiad meie juures oma koha. Sinu mõtted ja ideed on teretulnud.

Sarnased töökuulutused:

Personalijuht
Sisekaitseakadeemia
Tallinn

Tähtaeg: 30.06.2022
Kliendisuhete spetsialist
Bigbank AS
Tartu

Tähtaeg: 27.06.2022
BUSINESS SERVICES SPECIALIST
Finnair Business Services OÜ
Tartu

Tähtaeg: 30.06.2022