1218
Jalgratta koostetehnikud
Jalgratta koostetehnikud
Jalgratta koostetehnikud
Ampler Bikes
Jalgratta koostetehnikud
Jalgratta koostetehnikud

Jalgratta koostetehnikudAmpler Bikes

Kutsume sind liituma Ampleriga jalgratta koostetehnikuna, et anda oma panus rohelise linnatranspordi kättesaadavaks tegemisse. Otsime töötajaid kolme erinevasse rolli: jalgratta eelkooste tehnik, jalgratta jooksutehnik ja jalgratta lõppkooste tehnik.

Ampler Bikes loob jätkusuutlikult ehitatud elektrijalgrattaid, mis pakuvad sõitjatele rõõmu ja inspireerivad. Töötame selle nimel, et kõigil oleks võimalik kasutada mõnusaid nullemissiooniga linnatranspordi lahendusi. Meie rattad sobivad igaühele ning aitavad lahti saada liiklusummikutest, parkimismuredest ja vähendada heitgaaside hulka linnades. Ampleri ratastele on hiilgava hinnangu andnud väljaanded nagu The Verge, The Guardian ja TechRadar. Meie tegevjuhti on ettevõtlusauhindade konkursil pärjatud aasta noore ettevõtja tiitliga ning eelmisel aasta võitsime parima disainirakendaja auhinna. Ampleri tootmismaht kasvab kiiresti ja otsime enda tiimi inimesi, kes tahavad anda oma panuse liikluskultuuri muutmisse.

Milles sinu töö seisneb?

Jalgratta koostetehnikuna on sul oluline roll tippkvaliteediga elektrirataste maailma viimisel. Oled seega osa kiiresti kasvavast rohelisele transpordile suunatud trendist maailmas. Otsime inimesi kolmele ametikohale:

Jalgratta jooksutehniku ülesandeks on jalgratta jooksude komplekteerimine ja rihtimine spetsiaalsete tööriistadega. Sa teed jalgratta jooksude ja mootoritele diagnostikat ning vajadusel tegeled ka jooksude ladumisega.

Jalgratta eelkooste tehniku ülesandeks on Ampleri rataste esimeste koostamisetappide teostamine - detailide kvaliteedikontroll, elektroonika sisestamine raami sisse ja teatud detailide paigaldamine raami külge.

Jalgratta lõppkooste tehniku ülesandeks on Ampleri rataste lõppkoostamine - jooksude paigaldus, pidurite ja käikude peenhäälestus, testisõit ja selle käigus võimalike defektide tuvastamine ning koostatud ratta lõppkontroll. 

Kellega hakkad koos töötama?

Ampleri rattaid loovad 130+ inimest Eestis ja Saksamaal. Oleme Eesti firma ja rattaid paneme kokku Jüri alevikus Harjumaal. Ampleri rattapoed asuvad Berliinis ja Kölnis Saksamaal ning varsti ka Tallinnas. Meil on kontorid Jüris, Tallinnas ja Berliinis. Meie igapäevaseid otsuseid juhivad väärtused nagu hoolivus, jätkusuutlikkus ja vastutustundlikkus. Sa hakkad töötama meie Jüri tehases, kus valmivad kõik meie rattad. Samas on sul võimalus suhelda inimestega erinevates riikidest ja näha lähedalt rahvusvahelise ettevõtte kasvu. Töö algusaeg on märts 2022.

Mida me sulle pakume?

  • Sõbralikku ja hoolivat meeskonda, kelle peale saab alati kindel olla
  • Kaasaegset tehast parimate töövahenditega
  • Hubast töökohta, mis on puhas ja soe ja kus köögis on snäkke
  • Võimalust areneda ettevõtte sees
  • Koolitusi sinu professionaalse arengu toetamiseks
  • Ampleri ratast isiklikuks kasutamiseks
  • Sporditoetust
  • Tööandja tervisekindlustust
  • Ampleri optsioone, mis teevad sind meie väikeosanikuks

Otsime liituma täistööajaga (40h nädalas, 8h päevas) tiimikaaslasi! Töötame E-R ja tööpäev algab vahemikus 7:30–9:00 vastavalt kokkuleppele oma tiimijuhiga.

Sarnased töökuulutused:

TOOTMISTÖÖLINE
Manpower
Tallinn

Tähtaeg: 24.05.2022
Jalgratta eelkooste tehnik
Ampler Bikes
Jüri

Tähtaeg: 13.06.2022
Materjali Kontrolör
ABB AS
Tallinn

Tähtaeg: 25.05.2022