634
JAVA VANEMARENDAJA
JAVA VANEMARENDAJA
JAVA VANEMARENDAJA
Net Group OÜ
JAVA VANEMARENDAJA
JAVA VANEMARENDAJA

JAVA VANEMARENDAJANet Group OÜ

OLED OODATUD MEIEGA LIITUMA, JAVA VANEMARENDAJA!

LOOME ÜHESKOOS TÄHENDUST!

Pakume Sulle lisaks motiveerivale palganumbrile ka muid Sinu heaolu toetavaid hüvesid: sporditoetust, ägedat kontorit koos täisvarustuses köögi, mängu- ja sporditoa ja videomängude nurgaga, tasuta parkimist, koolitusi, lahedaid ühisüritusi kogu aasta vältel, nii ettevõtteüleselt kui HR-tiimiga, tasuta kohvi/teed, karastusjooke ja puuvilju kontoris, tasemel töövahendeid ja loomulikult Inimesi, keda on rõõm aidata ja toetada!:)

Net Groupi lugu saad lähemalt lugeda www.netgroup.com/careers

Lisainfo projekti kohta:

Meil on Sulle pakkuda osalemist kahes põnevas projektis. Kumba Sina eelistad?
Anna meile oma kaaskirjas teada!

Projekt nr 1: Liitud meeskonnaga, kes arendab Eesti finantstehnoloogia ettevõtte tänapäevaseid finantstoodete ja kliendihalduse süsteeme. Arendusülesanded hõlmavad kogu lahendust, nii et peaksid tundma fullstack arendust, kus vastutad kogu arendusülesande eest.
Hinnatud on korrektsed ja läbimõeldud lahendused. Teenused jooksevad põhiliselt Spring Boot peal ja kasutajaliides on ehitatud Vue.js abil. Kasuks tuleb ka tugev andmebaasidega töö kogemus. Andmebaasina on kasutuses PostgreSQL.

Projekt nr 2: Net Group teeb koostööd ühe Soome suurima elukindlustusettevõttega, aidates arendada klientidele moodsat iseteeninduskeskkonda. Sul on võimalus liituda 8-liikmelise meeskonnaga, kes arendab tiimides iseteeninduskeskkonna eri aspekte. Arenduses on väljakutseid alates liidestustest backend süsteemidega kuni kasutajaliideseni ja äppide arenduseni. Suures osas on töö seotud backend teenuste arendamisega, kuid soovi korral on vabadus ka mujal kaasa lüüa. Süsteemi arhitektuur on liikumas pilvepõhiseks (põhiliselt AWS), millest tuleneb ka väljakutseid lahenduste realiseerimisel. Töös peaksid olema iseseisev tegutseja, kes saab tiimi toel anda panuse nii lahenduste planeerimisel, kui ka teostamisel. Hinnatud on korrektsed ja läbimõeldud lahendused.
Igapäevane arendustöö põhineb Scrumil.

OLED MEIE INIMENE!
Anna endast märku, kui
✅ oled töötanud vähemalt viis aastat Java tarkvaraarendajana
✅ tunned hästi Spring Boot-i ja andmebaase
✅ oled tuttav ka tänapäeva frontend tehnoloogiate ja JavaScriptiga
✅ kasuks tuleb Vue.js, Kafka, Kubernetese ja pilvetehnoloogiate tundmine
✅ hindad kõrgelt meeskonnatööd ja oled valmis ka suhtluseks kliendiga
✅ tööalaselt saad hakkama inglise keelega nii kirjalikult kui ka suuliselt

Tule ja ehitame üheskoos tähenduslikku tulevikku! Ootame Sinuga kohtumist!

Kandideerimiseks saada meile oma CV või LinkedIni profiil läbi kandideerimislingi. Võta lisaküsimuste osas ühendust Maris Martin 5744 6208 või meiliaadressil maris.martin@netgroup.com

Sarnased töökuulutused:

EESTI.EE ARENDAJA
Riigi Infosüsteemi Amet
Tallinn

Tähtaeg: 05.06.2022
Data Warehouse Specialist
Nortal AS
Tallinn

Tähtaeg: 02.06.2022
TARKVARAARENDAJA
Tallinna Tehnikaülikool
Tallinn

Tähtaeg: 31.05.2022