ENERGIAKESKUSTE HOOLDUSE JA REMONDI MEISTER
ENERGIAKESKUSTE HOOLDUSE JA REMONDI MEISTER
ENERGIAKESKUSTE HOOLDUSE JA REMONDI MEISTER
Adven Eesti AS
ENERGIAKESKUSTE HOOLDUSE JA REMONDI MEISTER
ENERGIAKESKUSTE HOOLDUSE JA REMONDI MEISTER

ENERGIAKESKUSTE HOOLDUSE JA REMONDI MEISTERAdven Eesti AS

Sinu töö eesmärgiks on

tagada hakkpuidu- ja gaasikatlamajade töökindlus ja tõrgeteta soojusenergia varustus meie klientidele sh teostad parameetrite kontrolli, seadistamise, hooldus ja remonditööd, avariiseisakute likvideerimise. Sinu tagada on ka digitaalse hoolduspäeviku ajakohasus ja tööde täitmise vastavus sellele. Lisaks teostad katlamajade vee- ja hakkpuidu analüüsid ning koostootmisjaama generaatori parameetrite jälgimise. Vajadusel asendad hooldustehnikuid (sel ajal töö vahetustega). Piirkonna kontor asub Rakveres, tööpiirkond Lääne ja Ida Virumaa.

Edu töös tagab

tehniline haridus või tõsine huvi tehnika vastu, katlamajade hoolduse ja remondi kogemus ning teadmised tööstusautomaatikast. Omad B-kategooria autojuhilube, valdad suhtlustasemel eesti ja vene keelt ning oskad kasutada arvutit. Töös oled korrektne, täpne, iseseisev ja hea algatusvõimega meeskonnamängija. Kasuks tuleb B-kategooria elektripädevus, varasem kogemus energeetika ettevõttes ja inglise keele oskus suhtlustasemel.

Sind ootab

stabiilne, liikuv ja vaheldusrikas töö, vajalik väljaõpe ning võimalus oma töövaldkonna arengus kaasa rääkida. Kuulud kollektiivi, kus hinnatakse kõrgelt tehnilist kompetentsi ja tööohutust. Töötad kaasaegsete seadmete ja töövahenditega, heas töökeskkonnas. Sul on selged eesmärgid ja hea töö eest vastav tasu, mitmeid ettevõttepoolseid soodustused sh talvepuhkus ning võimalusterohke tervise- ja sporditoetus.

Kandideerimiseks:

Oteme sinu CVd. Lisainfo tel. 50 29 312

Tutvu meie tegemiste ja andmekaitsetingimustega www.adven.ee
karjäärilehel.

Sarnased töökuulutused:

Müügispetsialist
CV-Online klient
Tallinn

Tähtaeg: 31.01.2022
Tehniline joonestaja-projekteerija
Baltic Workboats AS
Saaremaa

Tähtaeg: 07.02.2022
ELECTRICAL DESIGN ENGINEER
Manpower
Tallinn

Tähtaeg: 28.01.2022