1281
Tootmise planeerija
Tootmise planeerija
Tootmise planeerija
Ampler Bikes
Tootmise planeerija
Tootmise planeerija

Tootmise planeerijaAmpler Bikes

Kutsume sind meiega liituma tootmise planeerijana, et anda oma panus rohelise linnatranspordi kättesaadavaks tegemisse.

Ampler Bikes loob jätkusuutlikult ehitatud elektrijalgrattaid, mis pakuvad sõitjatele rõõmu ja inspireerivad. Töötame selle nimel, et kõigil oleks võimalik kasutada mõnusaid nullemissiooniga linnatranspordi lahendusi. Meie rattad sobivad igaühele ning aitavad lahti saada liiklusummikutest, parkimismuredest ja vähendada heitgaaside hulka linnades. Ampleri ratastele on hiilgava hinnangu andnud väljaanded nagu The Verge, The Guardian ja TechRadar. Meie tegevjuhti on ettevõtlusauhindade konkursil pärjatud aasta noore ettevõtja tiitliga ning eelmisel aastal võitsime parima disainirakendaja auhinna. Ampleri tootmismaht kasvab kiiresti ja otsime enda tiimi inimesi, kes tahavad anda oma panuse liikluskultuuri muutmisse. 

Milles sinu töö seisneb?

Tootmise planeerijana on sul oluline roll tippkvaliteediga elektrirataste maailma viimisel. Sinu ülesandeks on tootmistellimuste sisestamine, muudatuste haldamine ja jälgimine vastavalt tootmisplaanile. Sa toetad tootmise arengustrateegiat ja tasakaalustad tootmisresursse. Sa teed koostööd meie tarneahela meeskonnaga, keda toetad ostutellimuste ja tarnete planeerimisel analüüsides materjalivajadusi ja tootmismahtusid. 

Mida vajad tootmise planeerija ametis säramiseks?

Sobid sellele kohale, kui sul on varem töökogemus tootmise planeerimisel, oled kasutanud ERP programmi ning tead kuidas see toimib. Sa usud et väljakutsed on ületamiseks ja saad hakkama ka muutuvates olukordades. Sa oled süsteemne ja sulle on omane analüütiline mõtlemine. Sa oskad eesti ja inglise keelt suhtlustasandil, mis aitab sul edukalt toimetada Ampleri rahvusvahelises keskkonnas.

Kellega hakkad koos töötama?

Ampleri rattaid loovad 130+ inimest Eestis, Saksamaal, Hollandis ja Šveitsis. Oleme Eesti firma ja rattaid paneme kokku Jüri alevikus Harjumaal. Ampleri rattapoed asuvad Berliinis ja Kölnis Saksamaal ning Tallinnas. Lähiajal avame oma rattapoed ka Šveitsis ja Hollandis. Meil on kontorid Jüris, Tallinnas ja Berliinis. Meie igapäevaseid otsuseid juhivad väärtused nagu hoolivus, jätkusuutlikkus ja vastutustundlikkus. Sa hakkad töötama meie Jüri tehases, kus valmivad kõik meie rattad. Sa teed koostööd tootmisjuhi ja tehase erinevate meeskonnajuhtide ning -liikmetega.

Mida me sulle pakume?

  • Sõbralikku ja hoolivat meeskonda, kelle peale saab alati kindel olla
  • Kaasaegset töökeskkonda parimate töövahenditega
  • Võimalust areneda ettevõtte sees
  • Koolitusi sinu professionaalse arengu toetamiseks
  • Ampleri ratast isiklikuks kasutamiseks
  • Sporditoetust
  • Tööandja tervisekindlustust
  • Ampleri optsioone, mis teevad sind meie väikeosanikuks

Sarnased töökuulutused:

LAOJUHT
CV-Online Estonia OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 02.06.2022
Production Line Manager
ABB AS
Jüri

Tähtaeg: 22.05.2022
PROJECT MANAGER
Stoneridge Electronics AS
Tallinn

Tähtaeg: 06.06.2022