552
Jalgratta eelkooste tehnik
Jalgratta eelkooste tehnik
Jalgratta eelkooste tehnik
Ampler Bikes
Jalgratta eelkooste tehnik
Jalgratta eelkooste tehnik

Jalgratta eelkooste tehnikAmpler Bikes

Kutsume sind liituma Ampleriga jalgratta eelkooste tehnikuna, et anda oma panus rohelise linnatranspordi kättesaadavaks tegemisse.

Ampler Bikes loob jätkusuutlikult ehitatud elektrijalgrattaid, mis pakuvad sõitjatele rõõmu ja inspireerivad. Töötame selle nimel, et kõigil oleks võimalik kasutada mõnusaid nullemissiooniga linnatranspordi lahendusi. Meie rattad sobivad igaühele ning aitavad lahti saada liiklusummikutest, parkimismuredest ja vähendada heitgaaside hulka linnades. Ampleri ratastele on hiilgava hinnangu andnud väljaanded nagu The Verge, The Guardian ja TechRadar. Meie tegevjuhti on ettevõtlusauhindade konkursil pärjatud aasta noore ettevõtja tiitliga ning eelmisel aasta võitsime parima disainirakendaja auhinna. Ampleri tootmismaht kasvab kiiresti ja otsime enda tiimi inimesi, kes tahavad anda oma panuse liikluskultuuri muutmisse.

Milles sinu töö seisneb?

Jalgratta eelkooste tehnikuna on sul oluline roll tippkvaliteediga elektrirataste maailma viimisel. Oled seega osa kiiresti kasvavast rohelisele transpordile suunatud trendist maailmas. Sinu ülesandeks on erinevate jalgratta detailide (jooksud, mootorid, raamid jmt) ettevalmistamine tervikliku ratta koostamiseks. Hakkad oma töös kasutama parimaid olemasolevaid töövahendeid ja masinaid. Sul ei ole vaja eelnevat kogemust jalgratastega - õpetame sind kohapeal välja.

Mida vajad jalgratta eelkooste tehniku ametis säramiseks?

Sobid sellele kohale, kui sul on tehniline taip ja soovid midagi päriselt kasulikku oma kätega valmis teha. Saad selle tööga hakkama, kui omad varasemat kokkupuudet tööriistadega ja oled huvitatud enda arendamisest. Sa oled püsiv ja naudid rutiinset tööd. Samas meeldib sulle õppida ning võtta kasutusele uusi ja paremaid töövõtteid. Usud, et väljakutsed on ületamiseks - kui näed probleemi, siis lööd käed külge ja mõtled kaasa lahenduste leidmisel. Sa oskad eesti ja inglise keelt suhtlustasandil, mis aitab sul edukalt toimetada Ampleri rahvusvahelises keskkonnas.

Kellega hakkad koos töötama?

Ampleri rattaid loovad 130+ inimest Eestis ja Saksamaal. Oleme Eesti firma ja rattaid paneme kokku Jüri alevikus Harjumaal. Ampleri rattapoed asuvad Berliinis ja Kölnis Saksamaal ning varsti ka Tallinnas. Meil on kontorid Jüris, Tallinnas ja Berliinis. Meie igapäevaseid otsuseid juhivad väärtused nagu hoolivus, jätkusuutlikkus ja vastutustundlikkus. Sa hakkad töötama meie Jüri tehases, kus valmivad kõik meie rattad. Samas on sul võimalus suhelda inimestega erinevates riikidest ja näha lähedalt rahvusvahelise ettevõtte kasvu. Töö algusaeg on märts 2022.

Mida me sulle pakume?

  • Sõbralikku ja hoolivat meeskonda, kelle peale saab alati kindel olla
  • Kaasaegset tehast parimate töövahenditega
  • Hubast töökohta, mis on puhas ja soe ja kus köögis on snäkke
  • Võimalust areneda ettevõtte sees
  • Koolitusi sinu professionaalse arengu toetamiseks
  • Ampleri ratast isiklikuks kasutamiseks
  • Sporditoetust
  • Tööandja tervisekindlustust
  • Ampleri optsioone, mis teevad sind meie väikeosanikuks

Otsime liituma täistööajaga (40h nädalas, 8h päevas) tiimikaaslasi! Töötame E-R ja tööpäev algab vahemikus 7:30–9:00 vastavalt kokkuleppele oma tiimijuhiga.

Sarnased töökuulutused:

Jalgratta eelkooste tehnik
Ampler Bikes
Jüri

Tähtaeg: 13.06.2022
GEOGRAAFIAÕPETAJA
Peetri Lasteaed-Põhikool
Harjumaa

Tähtaeg: 09.06.2022
Teenindaja (suveabiline) Hiiumaa Selveris
Selver AS
Hiiumaa

Tähtaeg: 10.06.2022