Elektriprojekteerija
Elektriprojekteerija
Elektriprojekteerija
EULE OÜ
Elektriprojekteerija
Elektriprojekteerija

ElektriprojekteerijaEULE OÜ

EULE ootused Sulle

Eeldame Sinult, oma uuelt kolleegilt rakenduskõrghariduse olemasolu või erialase kõrghariduse omandamisega lõpusirgel olemist (eeldusel, et Sa oled võimeline koolis omandatud teadmisi praktikas 100% rakendama). Kuna ettevõte osutab teenuseid ka riigisektorile, siis peaksid Sa rahuliku südamega olema nõus ja valmis taustakontrolliks. Varasem erialane töökogemus tuleb kasuks, aga me ei nõua seda. Kõige olulisem on erialaste teadmiste ja praktiliste oskuste olemasolu ning õppimisvõime. Soovime, et Sa näitaks oma tegevuses üles stabiilsust ja kohusetundlikkust. Eeldame, et Sa saad aru vastutuse ja korrektsuse mõistetest ning oled võimeline enda tegevusi planeerima ning oma aega juhtima. 

Sinu tööülesanded EULEs

Sinu tehtava töö sisuks on ennekõike elektripaigaldiste projekteerimine alates eramutest ja lõpetades äri-, ühiskondlike ning tööstushoonete ja unikaalsete ehitistega nii riigi- kui erasektoris. 6-kuulises ajaraamis võiksid Sa neid projekte ka juhtima hakata. Samas ei maksa heituda, kui esialgu on teadmised ja kogemused projektijuhtimisest puudulikud. Oluline on armastada oma töövaldkonda, soov areneda ja ettevõttesiseselt nii horisontaalis kui vertikaalis edasi liikuda.

Sinu arenguperspektiiv EULEs

Ettevõttesiseselt on Sul 2 olulist teetähist, mida silmas pidada. Esmalt saad Sa liikuda projekteerija ametikohalt projekti eest vastutaja (projektijuhi) ametikohale (näitek 6-kuulises perspektiivis). Teine etapp on liikumine üldprojektijuhi ja peainseneri ametikohale. Sealjuures eksisteerib reaalne võimalus välja jõuda ettevõtte tegevjuhi ametikohale aga see on juba Sinu enda võimekuse ja ambitsioonide küsimus. Eespool kirjeldatut aitab saavutada rahulik töökeskkond, kus tagumikutundide lugemise asemel keskendutakse resultaadile - Sa saad olla oma aja peremees eeldusel, et tööülesannete täitmine toimub tulemuslikult.

Sarnased töökuulutused:

PÄIKESEENERGIATEENUSTE MÜÜGIINSENER
Eesti Energia AS
Tallinn

Tähtaeg: 01.02.2022
ELEKTRIVÕRGU EHITUSE PROJEKTIJUHT
Eesti Energia AS
Tallinn

Tähtaeg: 24.01.2022
Tootmisjuht
Inlook Color OÜ
Tallinn
€ 2500
Tähtaeg: 07.02.2022