Tootekonsultant / Product consultant
Tootekonsultant / Product consultant
Pharma Nord Eesti OÜ
Tootekonsultant / Product consultant

Tootekonsultant / Product consultantPharma Nord Eesti OÜ

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on ennekõike hea suhtleja. Me soovime, et Sa ei kardaks rääkida võõrastega ning oskaksid sõnumit edukalt edastada, tead, mis on "liftikõne". Kindlasti pead Sa oskama oma aega hästi planeerida, olema kohusetundlik ning sõnapidaja. Soovime, et Sul oleks süvendatud huvi tervislike eluviiside ja preventiivmeditsiini vastu ning Sulle ei ole võõras mõiste "toidulisand". Kuigi meditsiiniline, toitumisalane või loodusteaduste alane eriharidus ei ole eelduseks, ootame, et Sul oleks hea õpilikkus ning tugev soov tööks vajalikud teadmised omandada. Loengute pidamise ja müügitöö kogemus on eeliseks.

Kindlasti on vaja osata kõrgtasemel eesti ja inglise keelt, vene keele oskus on eeliseks. Ilma B-kategooria juhtimisõiguseta seda tööd teha ei saa. 

Tööülesannete kirjeldus

Pharma Nordi tootekonsultandi peamiseks ülesandeks on teha kvaliteetset koostööd apteekide, tervisevaldkonna spetsialistde ja tarbijatega. Peamiseks märksõnaks on "suhtlus" - Sa hakkad läbi viima koolitusi, tegelema klientide muredega ning osalema messidel ja konverentsidel. Sinu töö saab olema väga liikuva iseloomuga - ükski päev ei ole eelmisega ühesugune. Lisaks ootame, et Sa teed koostööd ka oma kolleegidega, aidates läbi viia turu-uuringuid ja tagades sujuva kommunikatsiooni. 

Mida vastu pakume ja kuidas kandideerida?

Meie motivatsioonipaketti kuulub viisakas töötasu, spordikompensatsioon, korralikud töövahendid, toidulisandid ja hea kollektiiv.

Kandideerimiseks palun saada enda eesti- või inglisekeelne kaaskiri koos elulookirjeldusega posti teel aadressile Allika tee 7-203 75312 Peetri alevik, Rae vald, Eesti - Pharma Nord Eesti OÜ.
Konkurss kestab sobiva inimese leidmiseni.

Lisainformatsiooni saate telefoninumbrilt 5377 5888 või meiliaadressilt mprints@pharmanord.com.

Lisainfo

Töötajat otsime lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asemele.

Konkurss kestab sobiva inimese leidmiseni. 

Sarnased töökuulutused:

Teenuste juht
Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet
Tallinn

Tähtaeg: 15.12.2021
Nõmme Sotsiaalmaja direktor
Nõmme Linnaosa Valitsus
Tallinn

Tähtaeg: 08.12.2021
Psühholoog Tallinn-Harjumaa
Haridus- ja Noorteamet
Tallinn

Tähtaeg: 08.12.2021