Juristi assistent
Rozert OÜ

Juristi assistentRozert OÜ

Ootused kandidaadile

Reinvent Group on IT-ettevõte, kes töötab välja tarkvara lahendusi online mängude valdkonnas. Kasutameinnovaatilisi tehnoloogiaid ning loome uue mängukogemuse, mis seab mängija alati esikohale. Pakume ainulaadset võimalust kasvada kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes, saades ülemaailmsesettevõttes töötamise eeliseid.


Ootame oma õigusosakonda Sind,

JURISTI ASSISTENT


Meie juures on Sinu peamiseks tööülesandeks juriidilise osakonna igakülgne assisteerimine kõigis õigusvaldkondades eesmärgiga tagada grupi dokumentide ja tegevuse juriidiline korrektsus. Vastavalt oskustele pakume võimalust iseseisvaks tööks lepingute, ettevõttesiseste juhenditeja muude õigusdokumentidevormistamisel, töötajate nõustamisel õiguslikes küsimustes ja erinevate asutuste ning ametitega suhtlemiselõigusaktide tõlgendamisel.


Ootame Sind, kui Sul on juriidiline haridus (või oled seda omandamas), kasuks tuleb varasem õigusalane töökogemus. Oled korrektne ja täpne, oskad infot hankida ja seda analüüsida, Sulle meeldib töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt, ei karda kiiret töötempot ja pinget, mitme asjaga korraga tegelemine vaid innustab Sind. Tööks on vajalik väga hea väljendusoskus inglise keeles nii suuliselt kui kirjalikult ja vene keele valdamine heal tasemel. Kindlasti ka väga hea arvutikasutamise oskus MS Office keskkonnas.


Pakume Sulle eneseteostuse ja arenemise võimalust ning hindamatut praktilist töökogemust rahvusvahelises kasvavas ettevõttes. Meie juures saad tööks ja arenguks vajaliku koolituse, igakülgse toetuse professionaalselt meeskonnalt ja sõbraliku tööõhkkonna, kaasaegsed töövahendid ja –tingimused. Meie hüvede paketis leiad spordi kompensatsiooni ning eraravikindlustuse.

Sarnased töökuulutused:

PAYMENT SERVICE SUPPORT SPECIALIST
Enlabs
Tallinn

Tähtaeg: 03.10.2021
Hankejuht
Eesti Varude Keskus AS
Tallinn

Tähtaeg: 30.09.2021
Proektijuht
Kommerts Pro OÜ
Tallinn
€ 2000 – 4000
Tähtaeg: 27.09.2021