Arhitekt
Arhitekt
Arhitekt
Bonava Eesti OÜ

Ootused kandidaadile

Loome kodusid ja naabruskondi, kus inimesed end õnnelikuna ja hästi tunnevad ning kõrgeimat elukvaliteeti naudivad. See on meie visioon, mis sütitab meid iga päev.

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on kõrgharidus arhitektuuri erialal ja varasem erialane töökogemus;
  • oled oma töös iseseisev, hindad meeskonnatööd, võtad vastutust ja initsiatiivi, oled julge, avatud suhtleja ja kaasa mõtleja;
  • oskad kasutada Revitit või valmis seda õppima;
  • tunned erialast seadusandlust ja normatiive ning tööks vajalikke programme või valmis neid õppima;
  • valdad heal tasemel eesti keelt nii kõnes kui kirjas ning inglise keelt suhtlustasandil.

Tööülesannete kirjeldus

Arhitektina on Sinu välja töötada ja arendada nutikad arhitektuurilised kortermajade lahendused.

  • koostad ehitusprojektide arhitektuurseid eel- ja põhiprojekte, sõlmede ja detailide jooniseid;
  • koostad ja vormistad projektdokumentatsiooni ning suhtled selles osas omavalitsusüksuste ja ametiasutustega;
  • teed koostööd majasiseste projekteerijatega, arendusjuhtide, müügi- ja ehitusmeeskondadega ning vastavalt vajadusele ettevõte väliste partneritega.

Omalt poolt pakume

Oleme põneval teel visiooni poole luua õdusaid kodusid ja terviklikku elukeskkonda. Selle saavutamiseks toetume enesekindlalt oma väärtustele, teadmistele, kogemustele ja meeskonnatööle. Meil on kõrged ambitsioonid ning soov saavutada suurepäraseid tulemusi. Koos omame rohkelt kogemusi ja teadmisi ning seame kõrgeid eesmärke. Seetõttu on Bonava suurepärane paik õppimiseks ja arenguks ning oma eesmärkide poole liikumiseks.

Sul on võimalus osa saada terviklikust majasisesest elamuarendusprotsessist, rakendades uuemaid tehnoloogilisi lahendusi professionaalses projekteerimise üksuses. Alustad arhitekti ametipositsioonilt, millelt saad tänu laialdastele arengu- ja koolitusvõimalustele liikuda juhtivarhitekti ametikohale. Kuuludes rahvusvahelisse tiimi ja olles osa meie mitmekesisest ja pühendunud meeskonnast, on Sul võimalus jagada kogemusi Bonava grupi kolleegidega üheksas riigis ja kujundada kiirelt kasvava ettevõtte tulevikku.

Kui tundsid end ära ja oled valmis uueks väljakutseks, saada meile oma CV esimesel võimalusel, sest vaatame neid läbi regulaarselt. Kandideerimine kestab kuni 5. maini. Loe meie kohta täpsemalt www.bonava.ee/meist või küsi lisainfot work@bonava.ee.