Elektriinsener
Elektriinsener
Elektriinsener
Bonava Eesti OÜ
Elektriinsener
Elektriinsener

ElektriinsenerBonava Eesti OÜ

Ootused kandidaadile

Loome kodusid ja naabruskondi, kus inimesed end õnnelikuna ja hästi tunnevad ning kõrgeimat elukvaliteeti naudivad. See on meie visioon, mis sütitab meid iga päev.

Elektrisüsteemide projekteerijana on Sinu põhiülesandeks projekteerida hoone sise- ja/või välisvõrgu elektrilahendusi ning tänavavalgustust.

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Sul on erialane kõrgharidus ja elektriinseneri kutsetunnistus;
  • omad varasemat töökogemust elektri tugev- ja nõrkvoolu projekteerimisel ja teadmisi elektrivõrkude ehitusest. Kasuks tuleb kortermajade projekteerimise kogemus;
  • oled vilunud erialaste projekteerimisprogrammide kasutaja. Kasuks tuleb BIM projekteerimise kogemus;
  • tunned hästi tööks vajalikku seadusandlust, erialaseid norme ja standardeid;
  • Sind iseloomustab iseseisvus, vastutusvõime, kohusetundlikkus ja täpsus. Oled koostööle ja tulemustele orienteeritud;
  • valdad lisaks heale eesti keelele ka inglise keelt nii kõnes kui kirjas.

Tööülesannete kirjeldus

  • Valmistad projekteerimismeeskonnale ette oma valdkonna lähteülesande ja kontrollid selle täitmist;
  • hoolitsed selle eest, et projektdokumentatsiooni elektrotehniline osa on Sinu poolt koostatud ja vormistatud vastavalt seadustele, määrustele ja standarditele;
  • kuluefektiivsuse ja kvaliteedi tõstmiseks teed vajaliku projektide analüüsi.

Omalt poolt pakume

Sul võimalus töötada rahvusvahelises ettevõttes, rakendades uusimaid tehnoloogilisi lahendusi professionaalses ja terviklikus projekteerimise üksuses. Igapäevaselt on Sinu meeskonnas kõigi valdkondade kogenud tegijad. Kuuludes elamuarendusega tegelevasse ettevõttesse, kus juhitakse kogu protsessi majasiseselt, saad osa oma projekteeritud lahenduste väljaehitamisest algusest lõpuni. Koos omame rohkelt kogemusi ja teadmisi ning seame kõrgeid eesmärke. Lisaks toetavale ja sõbralikule tiimile pakume Sulle võimalusi õppimiseks ja arenguks ning oma eesmärkide poole liikumiseks. Loe selle kohta täpsemalt bonava.tuletiimi.ee/insener/.

Kui tundsid end ära ja oled valmis uueks väljakutseks, saada oma CV esimesel võimalusel, sest vaatame neid läbi regulaarselt. Kandideerimine kestab kuni 6. maini 2021.a. Loe meie kohta täpsemalt www.bonava.ee/meist või küsi lisainfot work@bonava.ee.