Puitmajade ehituse projektijuht
Puitmajade ehituse projektijuht
Puitmajade ehituse projektijuht
Seve Ehituse AS
Puitmajade ehituse projektijuht
Puitmajade ehituse projektijuht

Puitmajade ehituse projektijuhtSeve Ehituse AS

Ootused kandidaadile

Sul on ehitusalane kõrgharidus, insenertehniline mõtlemine ning Sa omad teadmisi ehitusvaldkonda reguleerivatest normidest ning õigusaktidest.Sa naudid tööd meeskonnas ning omad head koostöö tegemise oskust erinevate osapooltega. Oled avatud uutele lahendustele ja tehnoloogiatele; julged kitsaskohtadele tähelepanu pöörata ning Sinu tegevust iseloomustab probleemidele lahenduste otsimine. Oled hea suhtleja ning suudad vabalt suhelda ka inglise keeles. Julged otsustada, vastutada ning pead kokkulepetest kinni.

Tööülesannete kirjeldus

Sinu ülesanneteks on puitelementmajade ehitusprojektide juhtimine- Sa koordineerid müüki, projekteerimist, materjalide ja kaupade ostu ning komplekteerimist, tootmist, logistikat ning paigaldus- ja ehitusprotsesse.Sa analüüsid projekti tegevusi, ajakava ja jälgid kulusid ning arvete laekumist.

Omalt poolt pakume

Meie pakume Sulle huvitavat, väljakutseterikast ja arendavat tööd, kus on palju iseseisvust ning otsustamisvabadust. Sul on võimalus töötada erinevatel sihtturgudel, milleks on Norra, Island, Fääri saared ja Gröönimaa. Sul on võimalus olla Seve brändisaadik ning läbi kvaliteetse toote ning eduka kliendisuhtluse kujundada ettevõtte maine. Meie meeskond on pädev, mitmekesine, toetav ja sportlik. Sul on võimalik õppida, areneda ning kasvada koos ettevõttega.