461
Operaator
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

OÜ Cristella VT

Tööülesanded

Operaator on tootmises töötaja, kes organiseerib liini tööd, kelle vastutusalasse kuulub tootmisliini seadistamine ning selle tõrgeteta töö tagamine ja jälgimine. Operaator teostab ka toodete pistelist kvaliteedikontrolli, organiseerib ja juhib liinitöötajate tööd, tegeleb töötajate juhendamisega. Oma töökoha korrashoid ja koristamine.

Haridustase

üldkeskharidus

Nõutud keeleoskus

  • EN, kõne: B1, kiri: B1
  • ET, kõne: B1, kiri: B1, kohustuslik
  • RU, kõne: B1, kiri: B1

Muud nõuded

Ootame kandideerijalt kohusetundlikkust, täpsust, järjepidevust ja korrektsust tööülesannete täitmisel; head organiseerimisoskust, pingetaluvust ja soovi õppida ning areneda. Kasuks tuleb hea tehniline taip ja hea organiseerimisvõime. Nõutud keeltest peab vähemalt ühte valdama. Väljaõpe töökäigus.

Omalt poolt pakume

Väljaõpet kohapeal; kaasaegseid olme- ja töötingimusi; sõbralikku ja toetavat kollektiivi; kindlat ja püsivat tööd arenevas ettevõttes; sportimisvõimalusi ja teisi omatöötaja soodustusi; tööriietust ettevõtte poolt.

Kandideerimise info

Tööle asumiseks on vajalik tervisetõend, mille kulud kompenseerime kuludokumentide alusel. Tootmises töötades ei tohi kanda ehteid, dekoratiivkosmeetikat. Keelatud on lakitud küüned, kunstküüned.

Tähtaeg: 2024-07-31

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Võru, Võrumaa, Eesti
    Võru maakond, Võru linn, Pikk tn 17

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Täistööaeg vahetustega
Kontaktisik
Töötukassa klient
Eesti Pagar Võru tootmine on Baltimaade üks suurimaid sügavkülmutatud pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Ettevõtte eelkäijate tegutsemisajalugu ulatub rohkem kui 100 aasta tagusesse aega ja olemasolevas asukohas on tegeletud pagaritoodete tootmisega rohkem kui 40 aastat. Võrus asuva tehase aastatoodang on ligi 13 000 000.

Sarnased töökuulutused:

Tootmistöötaja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Võru
€ 1000 – 1200
Tähtaeg: 31.07.2024
Pokumaa SA tegevjuht/juhatuse liige
Töötukassa vahendatud pakkumised
Võrumaa

Tähtaeg: 23.07.2024
Laotöötaja-komplekteerija
Töötukassa vahendatud pakkumised
Võru
€ 1400 – 1800
Tähtaeg: 31.07.2024