5608
CV-Online Estonia klient
Tootmise arendusprojektide juht
CV-Online Estonia klient
CV-Online Estonia klient

Tootmise arendusprojektide juht

CV-Online Estonia klient

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Kassi 13

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg
Kontaktisik
Mari-Liis Lume
58870053
Adven on energiakontsern, mis juhib energiaüleminekut, arendades koostöös klientide ja tarnijatega jätkusuutlikke ning konkurentsivõimelisi lahendusi.
Tegutsedes energiatootmise ja tööstusvee valdkonnas, oleme muudatuste juhtimisel esireas. Teeme oma klientide ja tarnijatega koostööd, et järjepidevalt pakkuda ja arendada ühiskonna jaoks töökindlaid, kestlikke, toimivaid ja konkurentsivõimelisi lahendusi. Käime seda teekonda koos parimatest parimatega ning pingutame ühiselt selle nimel, et kujundada tuleviku energialahendusi.
Parima tulemuse saavutamiseks mõtleme läbi iga üksikasja, pidades seejuures silmas tervikpilti. Teeme seda, mida hetkeolukord nõuab, arvestades alati pikaajalist vaadet. Tegutseme nii kohalikul kui ka globaalsel tasandil. Toetume oma ulatuslikele kogemustele, olles aga uutes oludes valmis muutma vanu harjumusi ja proovima teistsuguseid lähenemisi.
Laialdased teadmised aitavad meil muutuste keskel liikuda uute saavutusteni. Oleme sihikindlad ja vaatame tulevikku. Usume endasse ja teame, et üheskoos oleme veelgi paremad!


Ettevõtte kodulehthttps://adven.com/ee/

Sarnased töökuulutused:

Projektijuht
KiirWarren.KL OÜ
Tallinn
€ 2500 – 4000
Tähtaeg: 28.07.2024
Real Estate Management Project Manager
CV-Online Estonia OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 25.07.2024
Country Development Manager
CV-Online klient
Tallinn

Tähtaeg: 24.07.2024