312
Hotelli administraator
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

MoSpa OÜ

Tööülesanded

Johan Spa Hotelli klientide sõbralik vastuvõtt, külastajate sisse-ja väljaregistreerimine, broneeringute haldamine, arvete koostamine, meilidele ja telefonikõnedele vastamine jne.

Nõutud keeleoskus

 • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik
 • EN, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik
 • RU, kõne: A1, kiri: A1

Omalt poolt pakume

Sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töötingimusi, erinevad asutusesisesed soodustusi nii Johan Spa kui Meri Spa hotellis (sh tasuta jõusaali- ja spaa külastus), konkurentsivõimelist töötasu.

Kandideerimise info

Tähtaeg: 25.06.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

 • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

  Kuressaare, Saaremaa, Eesti
  Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Kauba tn 13

Tööaeg

 • Osaline tööaeg
 • Täistööaeg
 • Täistööaeg vahetustega
Kontaktisik
Eliis Õitspuu
+37256229916
Johan SPA Hotell Paljude külaliste südamed võitnud erakordse arhitektuuriga hubane SPA hotell Kuressaare vanalinnas. Hotell on tugevalt inspireeritud Saaremaast: meeldejääv ja mitmekülgne, kuid lihtne ja privaatne. Just nagu vabas looduses olles saab kordumatuid elamusi, nii ka puhates meil muutuvad maised mured kaugeks. Täna on hotellis kokku 59 erilist tuba ja 8 külaliskorterit, millest just endale sobivaima leiab iga külaline. Lisaks saavad külalised lõõgastuda meie kehahooldussalongis, laadida akusid spaakeskuses või nautida imelisi kohalikke maitseid meie hinnatud restoranis Pähkel. Pidades silmas, et mälestused on inimese väärtuslikum vara, teeme kõik, et meie külalised tunneksid meie juures end alati oodatult ja mugavalt, pakkudes elamusi tõelise hoole ja armastusega. https://johan.ee/ Meri Spa Hotell Meri Spa Hotell asub kaunil mereäärsel promenaadil, jahisadama ja Kuressaare lossipargi vahetus läheduses, keskendudes külalisele, kes peab lugu kõigist mugavustest hea hinna-kvaliteedi suhtega, hinnates kesklinna lähedusest ja pidades lugu rahulikust puhkusest mere ääres. Oma imelise asukoha ja personaalse teenindusega Meri Spa Hotell on suurepärane peatuspaik nii puhkuse-, kui ka ärireisiks. Lisaks kõigi mugavustega hotellitubadele, ootab Meri Spa Hotellis külalisi Saarema uusim vee- ja saunakeskus, hästi varustatud jõusaal, heaolukeskus, merevaatega sündmuskeskus ning Restoran Meri, kus kus lisaks oivalisele merevaatele pakutakse rikkalikku buffet hommikusööki, lõunapakkumisi igal tööpäeval ning à la carte õhtusööki. Restoran Meris kohtub jäägitu armastus kohaliku tooraine vastu peakoka meistrliku andega liita kodumaine rahvusvahelise köögi klassikutega. https://www.merispa.ee/ Ö Suites Ö Sviidid on Meri Spa Hotell külje all asuvad külaliskorterid, kus on olemas kõik vajalik ideaalseks puhkuseks. Kuigi meie sviidid on varustatud kiire Internetiühenduse ja lameekraaniga teleritega, soovitame Teil teleka asemel avada hoopis kardinad. Iga korteri juurde kuulub rõdu, kust avaneb vaade Kuressare lahele, piiskopilinnusele ning jahisadamale. See ei ole kõik - me asetseme niimoodi, et rõdudelt saab nautida päikesetõuse ning -loojanguid, mõlemaid. Osades sviitides on ka privaatne saun, kuid kõikide sviitide hinnas sisaldub Meri Spa Hotelli veekeskuse kasutus! Meri Spa Hotell on Ö Suites sviitidega ühenduses, seega on spaasse minek eriti mugav! https://www.osuites.ee/

Sarnased töökuulutused:

Head of Logistics department
Horizon Tselluloosi ja Paberi AS
Kehra

Tähtaeg: 30.06.2024
Seasonal workers, Winter 2024-2025
Bolt Works
Soome
€ 12 – 16
Tähtaeg: 30.06.2024
Kojamees
Krausberg Eesti OÜ
Pärnu

Tähtaeg: 12.07.2024