384
Klienditoe juht
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Liitu Terminali tööperega

Tööandja nimi

AS Terminal

Tööülesanded

Sinu peamiseks tööülesandeks on ettevõtte kliendikeskse teeninduskultuuri arendamine ja eestvedamine. Usaldame Sulle sujuva klienditoe tagamise, sest saad olema esimene kontakt kliendi ja ettevõtte vahelisel suhtlusel telefoni ja e-kirja teel.

Haridustase

üldkeskharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Muud nõuded

Oled Team Terminali tulevane liige, kui: omad kõrgharidust (või oled seda omandamas); Sul on hea arusaamine klienditeeninduse valdkonnast ja tead, et kliendi rahulolust sõltub kõrge kliendilojaalsus ning ettevõtte üldine edukus; oled valmis panustama positiivse kogemuse loomisesse; Sulle meeldib suhelda ja oled avatud meeskonnatööks; oled algatusvõimeline ning oskad analüüsida oma töö tulemuslikkust; oled kiire kohaneja muutuvates olukordades; oled positiivse ellusuhtumisega ning tuled toime erinevat tüüpi inimestega; oskad lahendada keerukamad situatsioonid ka vene ja inglise keeles.

Omalt poolt pakume

Elusündmustel tasustatud 3 vaba päeva; paindlikku tööaega; ravikindlustust Confidost; spordikompensatsiooni Stebby'st; kütust VIP hinnaga; toit/ kohv soodushinnaga; puhkusepaketti staažikatele; võimalust areneda.

Kandideerimise info

Uuri Terminali elu kohta Kristilt tel. 5919 0698 või saada hiljemalt 30. juuniks enda CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga e-mailile personal@terminaloil.ee Alustame intervjuudega juba kandideerimise ajal ja täidame ametikoha kohe, kui leiame sobiva tiimiliikme.

Tähtaeg: 30.06.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
  • motivatsioonikiri
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tartumaa, Eesti
    Tartu maakond, Tartu vald, Kärkna küla, Tartu terminal/1

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Kristi-Katrin Vaino
+372 5919 0698
Terminal – meie perelt Sinule! Eesti pereettevõte Terminal on välja kasvanud omaaegsest Tartu Naftabaasist, mis valmis Kärknas juba 1968. aastal. Tänaseks teenindame igapäevaselt tuhandeid kliente ja koostööpartnereid! Kui meie esimene teenindusjaam avati alles 1996. aastal Kärknas, siis praeguseks juba 22 teenindusjaama on tuntud sõbralike teenindajate, kvaliteetse kütuse, isuäratavate burgerite, koduste kohvikutoitude ja maitsva kohvi poolest – kõik, mida meie kliendid vajavad, nii hea kvaliteediga kui võimalik, nii hea hinna eest kui võimalik! Meie boonussüsteem Sinule: - Kütus VIP hinnaga - Toit / kohv soodushinnaga - Võimalus areneda Liitu Terminali tööperega, meie ootame Sind Koduleht: www.terminaloil.ee

Ettevõtte kodulehthttps://www.terminaloil.ee/

Sarnased töökuulutused:

Teenusehaldur
Büroojuht
EFTA Accounting OÜ
Tartu

Tähtaeg: 10.07.2024
Raamatupidaja
Asfaldigrupp OÜ
Tartu

Tähtaeg: 07.07.2024