2404
Krausberg Eesti OÜ
Personalijuht
Krausberg Eesti OÜ
Krausberg Eesti OÜ

Personalijuht

Krausberg Eesti OÜ

Ootused kandidaadile

•Omad vähemalt 3-aastat töökogemust personalijuhtimise valdkonnas ja oled hea analüüsivõimega, kes on orienteeritud koostööle ja lahendustele. Oled inimeste inimene, sul on võime luua ja ellu viia innovaatilisi personalilahendusi ning mõistad inimeste ja meeskonna koostöö rolli olulisust ettevõtte väärtuse loomes. Oled suurepärane kuulaja ja suhtleja ning räägid vabalt eesti ja vene keeles.

Tööülesannete kirjeldus

•Sinu tööülesanneteks personalijuhina on kogu ettevõtte toetamine personalivaldkonda puudutavates küsimustes sh strateegiline personalijuhtimine ja juhtkonna liikmena kaasa rääkimine ettevõtte arengukava koostamisel ning elluviimisel. Sul avaneb võimalus panustada ettevõtte personaliprotsesside kujundamisse, juurutamisse ning seeläbi toetada ettevõtte edu.

Omalt poolt pakume

•Pikaajalist ning stabiilset töösuhet. Lisaks konkurentsivõimelisele motivatsioonipaketile ootavad sind liitumisel toetav ja eesmärkidele orienteeritud tiim ning erinevad toetused. 
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Algatusvõimelisus juhtimine meeskonnatöö Suhtlemisoskus nõustamine Arvuti kasutamine MS office Tööõiguse alased teadmised elluviimine õppimisvõime

Keeled

  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Greete Tomson
53725770
Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Ettevõtte kodulehthttp://www.krausberg.ee

Sarnased töökuulutused:

Büroojuht-personalispetsialist
Ferroline Grupp OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 26.07.2024
Puhastusvaldkonna töödejuhataja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn

Tähtaeg: 23.07.2024
Payroll & People Operations Specialist
Starship Technologies OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 08.08.2024