3861
CV-Online Estonia klient
Rasketehnika müügiesindaja
CV-Online Estonia klient
CV-Online Estonia klient

Rasketehnika müügiesindaja

CV-Online Estonia klient

BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 2600

Asukoht

    Otepää, Valgamaa, Eesti
    Sihva

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Mari-Liis Lume
58870053
Engeros Otepää OÜ on 100% erakapitalil põhinev ettevõte, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on kasutatud rasketehnika ost ja müük. Püüame klientidele pakkuda võimalikult laia tehnikavalikut. Meilt võib leida erinevat rasketehnikat külmikust kallurini, vedukist kraanaautoni.

Ettevõte on rasketehnika turul tegutsenud üle 20 aasta. Selle aja jooksul on täienenud kogemuste pagas ja suurenenud klientide hulk. Meie kliente võib leida kõikjalt maailmast. Usume, et firma üheks tugevaks küljeks võib pidada rasketehnika turul toimuva tunnetamist.

Meie eesmärgiks on pakkuda tehnikat ja teenuseid, mis vastavad klientide vajadustele (one-stop-shop). Aitame kliente dokumentide, tollideklaratsioonide ja kindlustuse vormistamisel, tehnilise ülevaatuse tegemisel, transiitnumbrite hankimisel, transpordi korraldamisel, ööbimiskoha leidmisel jms. Oluliseks peame personaalset ja paindlikku lähenemist igale kliendile.
Engeros Otepää OÜ-l on kindel koht kasutatud rasketehnika turul. Olulist rolli selle saavutamisel on mänginud pikaajalised kliendisuhted ja kogemused.


Ettevõtte kodulehthttp://www.engerosotepaa.ee

Sarnased töökuulutused:

Müügispetsialist
AKADEMIA SDA OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 22.07.2024
SALES/CLAIMS SUPPORT SPECIALIST
Balcia Insurance SE
Tallinn

Tähtaeg: 18.08.2024
Real Estate Management Project Manager
CV-Online Estonia OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 25.07.2024