1213
Sotsiaalpedagoog
Tallinna Männi Lasteaed
Sotsiaalpedagoog
Tallinna Männi Lasteaed
Sotsiaalpedagoog
Tallinna Männi Lasteaed

Sotsiaalpedagoog

Tallinna Männi Lasteaed

Ootused kandidaadile

Ootame erialase kõrgharidusega või seda omandavat kandidaati. Eesti keele oskus emakeelena või C1 tasemel. Kandidaadil peaksid lisaks erialastele oskustele olema ka kõrge pingetaluvus head koostöö- ja suhtlemisoskused, empaatiavõime, oskus planeerida ja reguleerida oma tööd.

Tööülesannete kirjeldus

Tegelemine HEV laste käitumisprobleemidega, ning tavalastega erivajaduse väljaselgitamiseks ja käitumisprobleemidega toimetuleku õpetamisel, koostöö eripedagoogi ja psühholoogiga , õpetajate, lapsevanemate ja juhtkonnaga. Lapsevanemate ja kolleegide nõustamine.

Omalt poolt pakume

puhkus soovitavalt suvel 56 päeva, töö ainult tööpäevadel, koolitused, ühisüritused, võimalus osaleda rahvusvahelistes projektides. Lubame, et töö ei ole rutiinne, sest lasteaias on iga päev eriline.


BrutokuupalkBruto kuus  € 2064

Lisahüved: Puhkus 56 päeva, töö ainult tööpäevadel

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    E. Vilde tee 103

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg

Oskused

 Lastega töötamine nõustamine Suhtlemisoskus meeskonnatöö Algatusvõimelisus Arvuti kasutamine Pingetaluvus planeerimine analüüsioskus

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Lee Kerde
56245690
Tallinna Männi Lasteaed on Tallinna linna omandis olev munitsipaallasteaed, mille kõrgemalseisvaks organiks on Tallinna Haridusamet.
Lasteaia eripäraks on mitmekultuuriline õpi- ja kasvukeskkond, 35% lastest on eesti keelest erineva kodukeelega. Lasteaias töötab 12 rühma: sõime-, aia-, liit- ja sobitusrühmad. Lasteaia õppekava põhineb Koolieelse lasteasutuse riiklikul õppekaval ning selles on tähelepanu pööratud tervisedendusele, keskkonnakasvatusele, mitmekultuurilisusele ja väärtuskasvatusele. Õppe- ja kasvatusprotsessi läbiviimine toimub mänguliselt erinevaid ainevaldkondi lõimides ning lapse enda aktiivsust rakendades. Rühmad viivad läbi projektiõpet, järjest enam rühmi kasutab Kiusamisest vaba lasteaia programmi väärtuskasvatuse läbiviimisel, eesti keelest erineva kodukeelega lapsed saavad keeleõppe tuge rühmaõpetajatelt. Lastega tegelevad vajadusel eripedagoog ja psühholoog.
Jagatud juhtimine seisneb pedagoogide osalemises nii õppenõukogu kui arendusgruppide töös. Pedagoogid täiendavad oma kompetentse täiendkoolitustel ja osalevad välisprojektides. 


Sarnased töökuulutused:

Eesti keele õpetaja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn

Tähtaeg: 16.08.2024
Büroojuht-personalispetsialist
Ferroline Grupp OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 26.07.2024
Sotsiaaltöötaja
Tallinna Lastekodu
Tallinn

Tähtaeg: 25.07.2024