479
Logopeed
Tallinna Männi Lasteaed
Logopeed
Tallinna Männi Lasteaed

Ootused kandidaadile

Erialase kõrgharidusega või seda omandav kandidaat. Eesti keele oskus emakeelena või C1 tasemel.

Tööülesannete kirjeldus

Koostöö eripedagoogi, psühholoogi, õpetajate, juhtkonna ja lapsevanematega ja nende nõustamine. Laste kõne uuringud ning erivajaduse väljaselgitamine ja tegelemine HEV lastega.

Omalt poolt pakume

Uusi väljakutseid, rutiinivaba tegevust, sest lasteaias on kõik päevad erinevad. Toredat kollektiivi, ühisüritusi, vajadusel koolitusi.
BrutokuupalkBruto kuus  € 2064

Lisahüved: puhkus suvel võimalus töötada ka osaajalise koormusega

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    E. Vilde tee 103

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg

Oskused

 Lastega töötamine Suhtlemisoskus nõustamine Pingetaluvus meeskonnatöö Algatusvõimelisus Analüüsivõime planeerimine

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Lee Kerde
56245690
Tallinna Männi Lasteaed on Tallinna linna omandis olev munitsipaallasteaed, mille kõrgemalseisvaks organiks on Tallinna Haridusamet.
Lasteaia eripäraks on mitmekultuuriline õpi- ja kasvukeskkond, 35% lastest on eesti keelest erineva kodukeelega. Lasteaias töötab 12 rühma: sõime-, aia-, liit- ja sobitusrühmad. Lasteaia õppekava põhineb Koolieelse lasteasutuse riiklikul õppekaval ning selles on tähelepanu pööratud tervisedendusele, keskkonnakasvatusele, mitmekultuurilisusele ja väärtuskasvatusele. Õppe- ja kasvatusprotsessi läbiviimine toimub mänguliselt erinevaid ainevaldkondi lõimides ning lapse enda aktiivsust rakendades. Rühmad viivad läbi projektiõpet, järjest enam rühmi kasutab Kiusamisest vaba lasteaia programmi väärtuskasvatuse läbiviimisel, eesti keelest erineva kodukeelega lapsed saavad keeleõppe tuge rühmaõpetajatelt. Lastega tegelevad vajadusel eripedagoog ja psühholoog.
Jagatud juhtimine seisneb pedagoogide osalemises nii õppenõukogu kui arendusgruppide töös. Pedagoogid täiendavad oma kompetentse täiendkoolitustel ja osalevad välisprojektides. 

Sarnased töökuulutused:

Eripedagoog
Saue Vallavalitsuse allasutus
Harjumaa

Tähtaeg: 19.07.2024
Logopeed
Saue Vallavalitsus
Harjumaa

Tähtaeg: 26.07.2024
Eripedagoog
Tallinna Lasteaed Karikakar
Tallinn
€ 2100
Tähtaeg: 26.07.2024