588
Eripedagoog
Tallinna Männi Lasteaed
Eripedagoog
Tallinna Männi Lasteaed

Ootused kandidaadile

Ootame erialase kõrgharidusega või seda omandavat kandidaati. Eesti keele oskus emakeelena või C1 tasemel. Kandidaadil peaksid lisaks erialastele oskustele olema ka kõrge pingetaluvus head koostöö- ja suhtlemisoskused, empaatiavõime, oskus planeerida ja reguleerida oma tööd.

Tööülesannete kirjeldus

Tegelemine HEV lastega nende arendamisel ja abistamisel, tegelda ka tavalastega erivajaduse väljaselgitamiseks, koostöö õpetajate, lapsevanemate ja juhtkonnaga. Lapsevanemate ja kolleegide nõustamine HEV küsimustes.

Omalt poolt pakume

puhkus soovitavalt suvel 56 päeva, töö ainult tööpäevadel, koolitused, ühisüritused, võimalus osaleda rahvusvahelistes projektides.
BrutokuupalkBruto kuus  € 2064

Lisahüved: Puhkus 56 päeva, tööaeg 35 tundi nädalas.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    E. Vilde tee 103

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 meeskonnatöö Lastega töötamine Suhtlemisoskus nõustamine Pingetaluvus planeerimine õpetamine koostööoskus erialane kõrgharidus eripedagoog

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Lee Kerde
56245690
Tallinna Männi Lasteaed on Tallinna linna omandis olev munitsipaallasteaed, mille kõrgemalseisvaks organiks on Tallinna Haridusamet.
Lasteaia eripäraks on mitmekultuuriline õpi- ja kasvukeskkond, 35% lastest on eesti keelest erineva kodukeelega. Lasteaias töötab 12 rühma: sõime-, aia-, liit- ja sobitusrühmad. Lasteaia õppekava põhineb Koolieelse lasteasutuse riiklikul õppekaval ning selles on tähelepanu pööratud tervisedendusele, keskkonnakasvatusele, mitmekultuurilisusele ja väärtuskasvatusele. Õppe- ja kasvatusprotsessi läbiviimine toimub mänguliselt erinevaid ainevaldkondi lõimides ning lapse enda aktiivsust rakendades. Rühmad viivad läbi projektiõpet, järjest enam rühmi kasutab Kiusamisest vaba lasteaia programmi väärtuskasvatuse läbiviimisel, eesti keelest erineva kodukeelega lapsed saavad keeleõppe tuge rühmaõpetajatelt. Lastega tegelevad vajadusel eripedagoog ja psühholoog.
Jagatud juhtimine seisneb pedagoogide osalemises nii õppenõukogu kui arendusgruppide töös. Pedagoogid täiendavad oma kompetentse täiendkoolitustel ja osalevad välisprojektides. 

Sarnased töökuulutused:

Eripedagoog
Merivälja Lasteaed
Tallinn
€ 2064
Tähtaeg: 21.07.2024
Laohoidja
Provideu Assembly OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 25.07.2024
Assistent tervishoiu valdkonda
MEDICUM
Tallinn

Tähtaeg: 19.07.2024