756
Lasteaiaõpetaja
Tallinna Männi Lasteaed
Lasteaiaõpetaja
Tallinna Männi Lasteaed
Lasteaiaõpetaja
Tallinna Männi Lasteaed

Lasteaiaõpetaja

Tallinna Männi Lasteaed

Ootused kandidaadile

Nõutav: kõrgharidus või selle käimasolev omandamine eesti keele oskus emakeelena või C1 tasemel.
Kasuks tuleb pedagoogiliste kompetentside omamine, pingetaluvus, suhtlemisoskus, empaatiavõime, meeskonnatöö oskused, inglise ja/või vene keele oskus.

Tööülesannete kirjeldus

Rühmaõpetajana rühma õppe- ja kasvatustöö planeerimine ja läbiviimine vastavalt õppekavale; koostöö tegemine rühma personaliga ja lasteaia kolleegidega; suhtlemine ja koostöö lapsevanematega; osalemine pedagoogilise nõukogu töös, osavõtmine ülelasteaialiste töögruppide tööst.

Omalt poolt pakume

Mitmekesist ja rahvusvahelist töökeskkonda, koolitusi, väljakutseterikast tööd, milles ei ole rutiini, töö toimub ainult tööpäevadel ja puhkus on eeldatavasti suvekuudel, ühisüritusi.
BrutokuupalkBruto kuus  € 1820

Lisahüved: Puhkus 42 päeva, eeldatavalt suvel Tööaeg 35 tundi nädalas Parkimine LA hoovis tasuta aktiivsetel võimalus osaleda rahvusvahelistes projektides

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    E. Vilde tee 103

Tööaeg

  • Täistööaeg vahetustega

Oskused

 Stressi taluvus Koostöö ja partnerlus Mängimine Kliendikeskne kiire õppija vastutustundlik eesmärkide seadmise oskus kõrgharidus Õpetamise oskus analüüsioskus Suhtlemisoskus loomingulisus Lastega töötamine Arvuti kasutamine

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Lee Kerde
56245690
Lasteaia eripäraks on mitmekultuuriline õpi- ja kasvukeskkond, 35% lastest on eesti keelest erineva kodukeelega. Lasteaias töötab 12 rühma: sõime-, aia-, liit- ja sobitusrühmad. Lasteaia õppekava põhineb Koolieelse lasteasutuse riiklikul õppekaval ning selles on tähelepanu pööratud tervisedendusele, keskkonnakasvatusele, mitmekultuurilisusele ja väärtuskasvatusele. Õppe- ja kasvatusprotsessi läbiviimine toimub mänguliselt erinevaid ainevaldkondi lõimides ning lapse enda aktiivsust rakendades. Rühmad viivad läbi projektiõpet, järjest enam rühmi kasutab Kiusamisest vaba lasteaia programmi väärtuskasvatuse läbiviimisel, eesti keelest erineva kodukeelega lapsed saavad keeleõppe tuge rühmaõpetajatelt. Lastega tegelevad vajadusel eripedagoog ja psühholoog.
Jagatud juhtimine seisneb pedagoogide osalemises nii õppenõukogu kui arendusgruppide töös. Pedagoogid täiendavad oma kompetentse täiendkoolitustel ja osalevad välisprojektides. 

Sarnased töökuulutused:

Õpetaja
TALLINNA NURMENUKU LASTEAED
Tallinn
€ 1820
Tähtaeg: 25.07.2024
Lasteaiaõpetaja
Tallinna Lasteaed Sipsik
Tallinn
€ 1820
Tähtaeg: 29.07.2024
Lasteaiaõpetaja
Tallinna Tähekese Lasteaed
Tallinn
€ 1820
Tähtaeg: 02.08.2024