273
Painutuspingi seadistaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Painutuspingi seadistaja

Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Tähtajatu

Tööandja nimi

AS HANZA Mechanics Tartu

Tööülesanded

Lehtmetalli osakonna painutuspinkide ja -robotite seadistamine. Painutusrobotite töö kontrollimine ja juhtimine. Tootmisprotsesside efektiivsuse tagamine oma vastutusalas. Tööjuhendite ja kvaliteedinõuete järgimine.

Muud nõuded

Sa tunned huvi lehtmetalli töötlemise vastu. Sul on eelnev kogemus painutuspinkide ja robotite seadistamisel. Sind iseloomustab väga hea suhtlemis- ja koostööoskus, ausus, täpsus ja korrektsus. Valdad heal tasemel tehniliste jooniste lugemist. Omad kogemust kvaliteedinõuete täitmisel.

Omalt poolt pakume

Meil on vinged projektid, lai tootmisvõimekus, lahedad kolleegid ja koostööpartneid. HANZAs saad arendada põnevaid tooteid ja uudseid lahendusi. Meil on rahvusvaheline kliendibaas erinevatest valdkondadest – meditsiinist toiduaine tööstuse ja taaskasutusseadmeteni. Valmistame olulisi seadmeid taaraautomaatidest hingamisaparaatideni. Pakume erialaseid koolitusi ja toetame Sinu isiklikke arengusoove.

Kandideerimise info

Tähtaeg: 25.06.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tartu, Tartumaa, Eesti
    Tartu maakond, Tartu linn

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Täistööaeg vahetustega
Kontaktisik
Kätlin Saarela
+372 5394 7725
HANZA Mechanics Tartu on metallitööstusettevõte, mis kuulub kiirelt arenevasse rahvusvahelisse HANZA gruppi. Meie tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Hiinas. Ettevõtte juured ulatuvad tagasi aastasse 1907. Oleme spetsialiseerunud mehaanika, kooste ja tarneahela terviklahendustele. Meil on rahvusvaheline kliendibaas erinevatest valdkondadest – meditsiinist toiduainetööstuse ja taaskasutusseadmeteni. Tänu tipptasemel tehnoloogiale ja oskuslikele töötajatele saavad meie kliendid täisteenuse ühest kohast. Tartu tehastes töötab ligi 500 inimest – põnevaid ülesandeid ja ameteid leidub nii tootmises, laos kui kontoris. Ootame Sind meeskonda olenemata, kas oled juba kogenud spetsialist või soovid end uues valdkonnas proovile panna. Toetame igakülgselt Sinu õppimist, arengut ja eneseteostust. HANZAs võid olla kindel, et Sul on soe, puhas ja kaasaegne töökeskkond ning ägedad kolleegid, kes on alati abiks ja toeks. Tööandjana püüame olla paindlikud ja vastutulelikud, et saaksid hästi ühildada töö ja eraelu.

Ettevõtte kodulehthttps://hanza.com/karjaar/

Sarnased töökuulutused:

Laotööline
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tartu

Tähtaeg: 12.07.2024
Büroojuht
EFTA Accounting OÜ
Tartu

Tähtaeg: 10.07.2024
Jalaväekompanii grupi õpetaja
Kaitseressursside Amet
Tartu
€ 2650
Tähtaeg: 14.07.2024