358
Müügiesindaja, müügikonsultant
Töötukassa vahendatud pakkumised

Müügiesindaja, müügikonsultant

Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Aida tänava kontor Pärnus

Tööandja nimi

Müügimeistrite Aktsiaselts

Tööülesanded

Sinu tööülesandeks on helistada potentsiaalsetele klientidele, tutvustada erinevaid tooteid või teenuseid sõltuvalt projektist ning veenda neid meie pakkumiste väärtuses, vormistades eduka müügitehingu.

Haridustase

põhiharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Muud nõuded

Sobival kandidaadil on suurepärane eneseväljendus- ja suhtlemisoskus, võime luua kliendiga hea kontakt, et muuta iga kõne nauditavaks ja tulemuslikuks. Oluline on väga hea eesti keele oskus ja soov teha müügitööd.

Omalt poolt pakume

Pakume Sulle võimalust arendada oma müügioskusi ja saada väärtuslikke kogemusi, meil on paindlik graafik, mugava asukohaga kesklinna kontor Aida tn 5 ja kaugtöö võimalus. Sinu edu Müügimeistrites toetab mentorlusprogramm ning ahvatlev tasupakett, mis sõltub müügitulemustest.

Kandideerimise info

Otsime säravat müügiinimest Pärnus. Sobilik pakkumine ka üliõpilastele või lisateenimise võimalus pensionäridele. Müügijuht Gätlin Lääne, telefon 58 861 880 ja e-post e@telemarketing.ee.

Tähtaeg: 31.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Pärnu, Pärnumaa, Eesti
    Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg
Kontaktisik
Gätlin Lääne
+372 58 861 880
Kui maksimaalne kogemustepagas, stabiilne ja pikaajaline edukas tegutsemine Sulle olulised märksõnad on, siis Müügimeistritesse kogunenud oskusteabele ja tipptegijatest inimestele Sa võrdväärset kuskilt ei leia. 25 aasta jooksul oleme edukalt läbi viinud sadu suuremaid ja väiksemaid projekte. Kogemust on saadud enamikes suuremates valdkondades. Olgu selleks finants- või kindlustus, trükimeedia või digimeedia tooted ja teenused, Kinnisvara või transpordiga seotud projektid, uuringute tegemine või potentsiaalsete klientide otsingud valdkondades, kus klientide leidmine seda eeldab ja palju muud. Telefon on suurepärane turunduskommunikatsioonivahend, mille eesmärgipärasel kasutamisel on võimalik saavutada erakordselt häid tulemusi.

Ettevõtte kodulehthttp://www.telemarketing.ee

Sarnased töökuulutused:

Klienditeenindaja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Pärnu
€ 1280
Tähtaeg: 29.06.2024
Saeraami operaatori abi
Grundar Saeveski OÜ
Pärnu

Tähtaeg: 30.06.2024
Bussipesija
Töötukassa vahendatud pakkumised
Pärnu

Tähtaeg: 27.06.2024