936
Оператор терминала (Пн-Пт 17:00-02:00)
DPD Eesti AS
Оператор терминала (Пн-Пт 17:00-02:00)
DPD Eesti AS
Оператор терминала (Пн-Пт 17:00-02:00)
DPD Eesti AS

Оператор терминала (Пн-Пт 17:00-02:00)

DPD Eesti AS

BrutotunnipalkBruto tunnisAlates  € 6.79

Asukoht

    Harjumaa, Eesti
    Taevavärava tee 1, Lehmja küla, Rae vald

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Vlada Viktorova
Tule ja liitu meiega, ootame sind!
DPD meeskonda iseloomustab omavaheline usaldus, ühtehoidvus ja hea huumorimeel just need omadused võimaldavad meil ühiselt saavutada kõiki ambitsioonikaid eesmärke, mida me ettevõttena omale seame.
Tööandjana väärtustame DPD Eesti iseseisvaid ja vastutusvõimelisi töötajaid, kellele meeldib pidevalt muutuv ja tempokas keskkond. Kõik meie töötajad esindavad meie põhiväärtust ehk Teeme ära! suhtumist.
DPD on tööandja, kelle jaoks on oluline pakutava teenuse kvaliteet, klientide ja töötajate rahulolu. Saavutame kõike seda ja enamgi veel, tegutsedes ühtse meeskonnana ühise eesmärgi nimel.
Toimetades igapäevaselt pakke järjest rohkematele inimestele, teadvustame enda mõju urbaniseerunud kogukondadele ja pakume lahendusi, mis parendavad inimeste elukvaliteeti. DPDgroup on alates 2019 aastast tulnud välja mitmete tarkade linnalogistika lahendustega, mis vähendavad saastet ning müra linnades ning pakuvad e-ostlejatele mitmeid paindlikke ja keskkonnasõbralikke tarnevõimalusi.

Oleme juba täna saavutanud süsinikuneutraalsuse, mõõtes meie CO2-heitmeid, vähendades nende teket ja kompenseerides järelejääva koguse emissioone. Investeerime keskkonnaprojektidesse maailmas, mis vähendavad CO2 ja toodavad puhast energiat.

DPD jaoks ei ole vastutustundlik ettevõtlus vaid sõnakõlks või ajutine lahendus see on osa meie vereringest ning oleme valmis ette võtma pikaajalise mõjuga tegevusi, mis muudavad meie kõigi elukeskkonda paremaks ja puhtamaks.

Ettevõtte kodulehthttp://www.dpd.ee

Sarnased töökuulutused:

Kampaania assistent
MAXIMA Eesti OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 20.06.2024
SPORTS TRADER
Entain
Tallinn
€ 1700
Tähtaeg: 23.06.2024
Autojuht-kuller
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn
€ 1130 – 2500
Tähtaeg: 15.06.2024