281
Viimsi Kool
Kehalise kasvatuse õpetaja
Viimsi Kool
Viimsi Kool

Kehalise kasvatuse õpetaja

Viimsi Kool

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on täidetud kvalifikatsiooninõuded ning Sul on väga head suhtlemis- ja meeskonnatöö oskused. Lisaks on oluline olla uuendustele avatud, et saaksid panustada meie meeskonna arengusse ja püsimisele kiiresti muutuvas keskkonnas.

Tööülesannete kirjeldus

Viia läbi kehalise kasvatuse tunde 1.-9. klassis, lähtudes nii riiklikust kui ka kooli õppekavast ja ainekavast. Toetada õpilase sotsiaalset ning kõlbelist arengut läbi koostöise, keskkonda hoidva, kaaslasi austava ning ausa mängu põhimõtteid väärtustava liikumise ja spordi. Luua inspireeriv õpikeskkond, toetades õpilaste kujunemist hea tervise ja töövõimega isiksusteks.

Omalt poolt pakume

Lisaks eelpool väljatoodule on meil toimiv mentorsüsteem, aineõpetajate võrgustik ning toetav tugimeeskond, personaliüritused (bowlingust räätsamatkani) ning ülekoolilised koolitused, mille kaudu toetada õpetaja professionaalset arengut. Võimalus osaleda õpirändeprojektides. Viimsi Kooli töötajal on võimalus õppetundide välisel kasutada kooli ujulat ja jõusaali, treenida võrkpallivõistkonnas, tantsida rahvatantsurühmades ja laulda kooris. 

Ootame Sind liituma Viimsi Kooli kooliperega. 
Konkurss lõpetatakse sobiva kandidaadi leidmisel.
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Viimsi, Harjumaa, Eesti
    Randvere tee 8

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Marja Mõistlik
5083079
Viimsi Kool on kõigi võimaluste kool. Meil on professionaalsed ja hoolivad õpetajad, asjatundlik tugipersonal, vahvad ja ettevõtlikud õpilased, väga mitmekülgne huvikool ning suurepärased sportimistingimused.

Ettevõtte kodulehthttp://www.viimsi.edu.ee

Sarnased töökuulutused:

Veisefarmide söödalisandite müügispetsialist
Rotaks-R OÜ
Eesti

Tähtaeg: 24.06.2024
Ärikliendisuhete haldur
Mobire Eesti AS
Tallinn

Tähtaeg: 30.06.2024
Veebipäringute haldur
Mobire Eesti AS
Tallinn

Tähtaeg: 30.06.2024