323
Päästja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Päästeamet

Tööülesanded

Päästja töö eesmärk on teha pääste- ja ennetustööd, kaitsta inimeste tervist, päästa elu, vara ja keskkonda, valmistuda ohu-, kriisi- ja hädaolukordade lahendamiseks. Päästja tõstab elanikkonna teadlikkust turvalise keskkonna loomiseks ja hoidmiseks. Päästja teeb erinevat liiki päästetöid (tulekustutustööd, nööripääste, veepääste, liiklusõnnetuste järgsed päästetööd, ohtlike ainete õnnetuste tagajärgede likvideerimine).

Selle ametiga kaasneb ühiskonna respekt, sõprade imetlus ja hea tunne.

Haridustase

üldkeskharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik

Muud nõuded

Kandideerima ootame neid, kellel on vähemalt keskharidus, autojuhiload (kasuks tuleb C-kategooria juhilubade olemasolu), valdad eesti keelt ja oled füüsiliselt heas vormis.

Oled valmis õppima asuma Sisekaitseakadeemia päästekolledži Väike-Maarja õppekeskusesse (päevaõppe vormis, kooli algus 26.08.2024), et omandada päästja kvalifikatsioon.

Loe lisaks: https://www.sisekaitse.ee/et/paastja

Omalt poolt pakume

Päästeamet on tunnustatud peresõbralik tööandja, unistuste tööandja ja kaugtöö soosija. Toetame Sinu sisseelamist ning innustame koosolemist läbi spordi ja erinevate tervist edendavate ürituste. Lisaks anname Sulle Stebby keskkonnas igas kvartalis 100 eurot krediiti, et saaksid ise otsustada, kuidas oma füüsilise tervise eest hoolt kanda. Selleks, et ka vaimne tervis hea püsiks, saavad meie töötajad kasutada nõustamisteenust.

Kandideerimise info

Päästeametis töötamine tähendab päriselt elude päästmist- iga töötaja päästab! Seepärast ootame päästeperre inimesi, kes kannavad meiega ühiseid väärtuseid, milleks on Abivalmidus, Julgus, Usaldus. Oma CV saada kandideerimiskeskkonda talendipanka. Lisaküsimuste korral võta ühendust Lihula päästekomando pealikuga, Mikk Luuk, 515 7566, mikk.luuk@recue.ee

Tähtaeg: 09.06.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
BrutokuupalkBruto kuus  € 1460 - 1560

Asukoht

    Lihula, Pärnumaa, Eesti
    Pärnu maakond, Lääneranna vald, Lihula linn, Piiri tn 10

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Töötukassa klient
Päästeamet on Eesti usaldusväärseim riigiasutus, kes ennetab õnnetusi, valmistub kriisideks ning päästab elusid, vara ja keskkonda.

Ettevõtte kodulehthttp://www.rescue.ee

Sarnased töökuulutused:

Teedeehitaja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Harjumaa
€ 1700 – 2500
Tähtaeg: 30.06.2024
Laotööline
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn

Tähtaeg: 19.06.2024
C-kategooria autojuht
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn

Tähtaeg: 19.06.2024