531
Vastuvõtu administraator
Töötukassa vahendatud pakkumised

Vastuvõtu administraator

Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Vihula mõis pakub tööd hotelli vastuvõtuadministraatorile

Tööandja nimi

Vihula Manor Hospitality Osaühing

Tööülesanded

Vihula mõisa administraator pakub mõisa külalistele alati külalislahket kogemust! Administraatori peamiseks ülesandeks on Vihula mõisa külaliste sisse- ja väljaregistreerimine, broneeringute haldamine, suhtlus klientidega ja majasisese info koordineerimine.

Haridustase

põhiharidus

Nõutud keeleoskus

 • ET, kõne: B1, kiri: B1, kohustuslik
 • EN, kõne: B1, kiri: B1, kohustuslik

Muud nõuded

Otsime oma meeskonda igapäevaselt tööle särasilmseid, positiivse suhtumisega uusi kolleeege. Endine töökogemus ei ole tingimata oluline, peamine on ettevõtlik tegutsemine ning kohusetundlikkus. Varasem töökogemus administraatorina või klienditeenindajana tuleb kasuks, töökogemuse puudumisel koolitame sind kohapeal. Oma uuelt kolleegilt ootame sõbralikust ja külalislahkust, väga head suhtlemisoskust, pingetaluvust ja probleemide lahendamise oskust ning valmisolekut töötada õhtustel aegadel ja nädalavahetustel.

Omalt poolt pakume

Ööbimisvõimalust Vihula mõisas; toetavat ja sõbralikku meeskonda; ettevõttesisest arenguvõimalust; hotelli siseseid soodustusi; motiveerivat tulemustasu; majutus ja toitlustusvõimalust; paindlikku töögraafikut. Vastava töökogemuse puudumisel pakume kohapeal väljaõppe võimalust.

Kandideerimise info

Tähtaeg: 16.06.2024

Töösuhte kestus: tähtajaline

Vajalikud dokumendid

 • muu
 • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

  Lääne-Virumaa, Eesti
  Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Vihula küla

Tööaeg

 • Osaline tööaeg
 • Täistööaeg
 • Täistööaeg vahetustega
Kontaktisik
Kristi Irval
53010737
Elegantne 13. sajandist pärit Vihula Mõis kannab tiitlit "Parim ajalooline Hotell Euroopas 2020". Mõis pakub täiuslikku vaheldust linnaelu askeldustest ning luksuslikku peatuskohta nii puhkuseks, väljasõiduks kui ka seltskondlikeks pidustusteks. Vihula mõisakompleksis on 78 hotellituba, erinevad seminariruumis konverentside, sünnipäevade, pulmade, suvepäevade ja kontsertite läbiviimiseks. Samuti elegantne restoran ning Kaval-Anstu kõrts. Vihula mõisa külalised saavad lõõgastuda ujulas ja saunakeskuses. Vihula Mõisason on butiikspaa, mis asub rahulikus maakohas ja annab võimaluse unustada mured ja lõõgastuda. Spaa kombineerib mõisalikku ajaloolist hõngu ja luksust ning kaasaegseid mugavusi.

Sarnased töökuulutused:

Vahetusvanem
Töötukassa vahendatud pakkumised
Lääne-Virumaa

Tähtaeg: 29.06.2024
Vahetusvanem
Töötukassa vahendatud pakkumised
Lääne-Virumaa

Tähtaeg: 02.07.2024
Tootmistööline
Töötukassa vahendatud pakkumised
Rakvere
€ 1085 – 1354
Tähtaeg: 27.06.2024