1947
Õpetaja
Õpetaja
TALLINNA NURMENUKU LASTEAED

Ootused kandidaadile

Uuelt kolleegilt ootame nõuetele vastavat haridust või selle omandamist, iseseisvust, innovatiivset suhtumist, meeskondlikkust ja armastust oma töö vastu.

Tööülesannete kirjeldus

Õpetaja tööülesanded on mitmekesised ja huvitavad. Planeeritud ja süsteemse õppe- ja kasvatustegevuse juhtimine ja läbiviimine lasteaias vastavalt riiklikule õppekavale, laste individuaalsust ja nende eripära arvestades. Tingimuste loomine laste kasvamiseks ja arenemiseks vastastikusel lugupidamisel ning üksteisemõistmisel ja asutuses kokkulepitud väärtustel põhinevas koostöös laste ja nende koduga ning teiste lasteasutuse töötajatega.

Omalt poolt pakume

Omalt poolt pakume toetavaid ja rõõmsameelseid kolleege, võimalust olla eestvedajaks ja osaleda vahvatel üritustel ja projektides.
Viibida ja liikuda palju õues, kujundada koos meeskonnaga oma töö- ja õpikeskkonda. Paindliku tööaega ja puhkust suvekuudel.  

BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1820

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Õismäe tee 26

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 Lastega töötamine meeskonnatöö õpetamine Algatusvõimelisus Arvuti kasutamine planeerimine Suhtlemisoskus Arengu dokumenteerimine Pingetaluvus õppimisvõime Stressi taluvus loomingulisus

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Marge Kiel
5169415

Sarnased töökuulutused:

Õpetaja assistent
Lasteaed Naeratus
Tallinn
€ 1350
Tähtaeg: 28.06.2024
Sekretär-andmesisestaja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn
€ 1400 – 1800
Tähtaeg: 13.07.2024
Reisikonsultant ja Müügistaar
Nikal Travel OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 04.07.2024