1734
Mõõtesüsteemide spetsialist
Adven Eesti AS
Mõõtesüsteemide spetsialist
Adven Eesti AS
Mõõtesüsteemide spetsialist
Adven Eesti AS

Mõõtesüsteemide spetsialist

Adven Eesti AS

Oleme energiavaldkonnas kogu maailmas silmitsi uue ajastuga, mil tuleb asjad ümber mõtestada, uutmoodi mõelda ja teha. Tegutsedes kaugkütte, tööstuslike energialahenduste ja geoenergia alal, oleme muudatuste juhtimisel esireas. Meie ees seisvate ülesannete lahendamiseks teeme koostööd klientide, omavalitsuste ja tarnijatega koos oleme tugevamad, kiiremad ja leidlikumad. Pakume ja arendame ühiskonnale töökindlaid, kestlikke, tõhusaid ja konkurentsivõimelisi lahendusi nii praegu kui ka tulevikus.

Ootame oma soojuse jaotuse tiimi tegusat ja hea suhtlemisoskusega

MÕÕTESÜSTEEMIDE SPETSIALISTI

Sinu töö eesmärk on tagada soojuse nõuetekohane mõõtmine, tarbimise andmete edastamine kauglugemise teel ning soojuse müügilepinguga ja tehniliste tingimustega kehtestatud nõuete täitmine. Seejuures teostad soojussõlme tehnilise kontrolli, arvestite taatluse, tehnilise info haldamise ja regulaarse kontrolli. Samuti teostad soojusarvestite näitude kogumise ja võtad vastu survekatsete teostuse. Teed tihedat koostööd klientidega, kliendihalduse ja tootmise üksuse töötajatega ja töövõtjatega.

Edu töös tagab tehniline haridus, vähemalt 2 aastane töökogemus tehnika valdkonnas. Saad aru soojussõlmede tööpõhimõttest, soojuse tootmise ja edastamise protsessist kuni tarbimiskohani ning küttesüsteemides toimuvatest protsessidest. Tunned soojussõlmede, mõõtesõlmede elektri – ja automaatikaseadmeid ja nende ühendusskeeme. Suudad kiirelt reageerida ja otsustada ootamatutes olukordades, oled täpne asjaajamises ning dokumentide vormistamisel, iseseisev ning koostöövalmis. Valdad eesti keelt ja suhtled ka vene keeles.

Sind ootab töö rahvusvahelises kasvavas ettevõttes, huvitavad ja mitmekesised ülesanded, arendusprojektid ja heal tehnilisel tasemel objektid. Lood tõelist äriväärtust, töötad aktiivselt koos ja õpid professionaalsetelt kolleegidelt. Sind ootab arengule suunatud ja toetav töökultuur, suurepärane töökeskkond ning selged eesmärgid. Selleks, et saaksid oma töös olla edukas, tagame sulle vajaliku väljaõppe ja pideva arengu. Pakume Sulle mitmekülgset töötajate soodustuste paketti (täiendav talvepuhkus, spordi- ja tervisetoetus ja palju muud). Alati oled oodatud meie vahvatele meeskonnatöö üritustele!

Advenis saad võimaluse töötada parimate meeskondade ja inimestega. Suhtume kirega pidevalt paremaks saamisesse ja saavutame üheskoos suurepäraseid tulemusi, selleks on meil jõudu ja energiat! Kaasavad ja mitmekesised meeskonnad võimaldavad väljakutsete lahendamisel tabada vaatenurkade mitmekesisust. Kui kasvame meie, kasvad ja arened sina koos meiega. Suurepäraste teadmiste toel muudame maailma paremaks paigaks. Vaatame sihikindlalt tulevikku ja oleme veendunud, et igaüks meist on suurepärane. Aga koos oleme veel paremad.

Liitu meiega parema tuleviku nimel.
Palun esita oma CV hiljemalt 02.06.2024. Juhul kui sul on küsimusi kandideerimisprotessi või ametikoha osas, võta palun ühendust: kasper.valliste@adven.com

Advenis peame mitmekesisust ja kaasatust oluliseks ning hindame väärtust, mida meie ettevõte toob soolise, etnilise tausta ja kultuurilise mitmekesisuse võrdsuse poole püüdlemisel.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Kassi 13, 12618, Tallinn

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Ülo Kesküll

Adven Group is a new energy company with 580 coworkers and 50 years of experience. The company operates over 350 energy sites providing heating and cooling for municipalities, households, businesses, and complex energy solutions and services for industries and real estates in the Nordic and Baltic countries.

www.adven.com

Sarnased töökuulutused:

CNC freespingi operaator
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn
€ 1600 – 2300
Tähtaeg: 20.06.2024
Ventilatsioonilukksepp
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn
€ 1300
Tähtaeg: 29.06.2024
Sidesüsteemide insener
Lennuliiklusteeninduse AS
Tallinn

Tähtaeg: 21.06.2024