180
Abikokk
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Hooajaline

Tööandja nimi

Ugandi Toitlustus OÜ

Tööülesanded

Toitude valmistamine, toitude korrektne ja isuäratav serveerimine, tooraine ettevalmistamine, kauba vastuvõtmine ning ladustamine, köögi korrashoiu tagamine.

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B1, kiri: B1, kohustuslik

Muud nõuded

Kui tunned armastust toidu valmistamise vastu ning oled täis indu ja tegutsemistahet, siis oled just Sina see keda ootame meie kollektiiviga liituma.

Omalt poolt pakume

Töötamist stabiilses ja edumeelses ettevõttes; motiveerivat töötasu; toimetamist kaasaegses töökeskkonnas. Töö toimub graafiku alusel ning sellise koormusega, mis sobib Sinu elurütmiga. Kaugemalt tulijatele pakume majutusvõimalust.

Kandideerimise info

Tähtaeg: 31.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajaline, suvehooaeg

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Otepää, Valgamaa, Eesti
    Valga maakond, Otepää vald, Otepää linn, Lipuväljak 26

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg
  • Täistööaeg vahetustega
Kontaktisik
Siim Kalda
+372 5833 4422
Ugandi Resto – Otepää südames! Rohkem kui 22 aastat oleme seisnud hea selle eest, et iga sisseastuja tunneks end lahkudes vähemalt grammi võrra õnnelikumana. Ugandi Restos on Põhjamaade maitsed ja Vahemere toiduvalmistamise filosoofia. Kokku on saanud kaks erinevat traditsioonilist Euroopa toidukultuuri ja tulemuseks on tõeline maitseplahvatus. Meie valmistatud road on põnevad ja erakordsed, mis ühendavad mõlema köögi parimaid omadusi ning pakuvad tasakaalustatud ja maitserikast toiduelamust. Oleme heade toitude, meeldiva teeninduse ja maitseka interjööriga vaba aja restoran. Meie valmistatud toitude kandvaks ideeks on vahemerelikult pikem eluiga ja parem tervis ning põhjamaine mõtteviis kohaliku tooraine kasutamisest. Meile meeldib, et üheks oluliseks osaks toidukultuurist on roogade nautimine koos pere ja sõpradega. Ugandi Resto on Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt tunnustatud kuldmärgisega restoran ja gastronoomiakonkursi Silverspoon 2023 finalist.

Ettevõtte kodulehthttp://www.ugandiresto.ee

Sarnased töökuulutused:

Swedish Speaking Specialist
Nordea Estonia
Tallinn

Tähtaeg: 20.06.2024
Keeleõpet toetavate tegevuste spetsialist
Integratsiooni Sihtasutus
Eesti

Tähtaeg: 24.06.2024
Noorte- ja projektijuht
Töötukassa vahendatud pakkumised
Jõgeva

Tähtaeg: 30.06.2024