1845
Juhtimiskeskuse spetsialist (tähtajaline)
Adven Eesti AS
Juhtimiskeskuse spetsialist (tähtajaline)
Adven Eesti AS
Juhtimiskeskuse spetsialist (tähtajaline)
Adven Eesti AS

Juhtimiskeskuse spetsialist (tähtajaline)

Adven Eesti AS

Oleme energiavaldkonnas kogu maailmas silmitsi uue ajastuga, mil tuleb asjad ümber mõtestada, uutmoodi mõelda ja teha. Tegutsedes kaugkütte, tööstuslike energialahenduste ja geoenergia alal, oleme muudatuste juhtimisel esireas. Meie ees seisvate ülesannete lahendamiseks teeme koostööd klientide, omavalitsuste ja tarnijatega koos oleme tugevamad, kiiremad ja leidlikumad. Pakume ja arendame ühiskonnale töökindlaid, kestlikke, tõhusaid ja konkurentsivõimelisi lahendusi nii praegu kui ka tulevikus.

Oleme otsimas oma Tallinnas asuva juhtimiskeskuse tiimi JUHTIMISKESKUSE SPETSIALISTI (tähtajaline leping kuni detsember 2024)

Sinu töö eesmärk on tagada läbi energiakeskuste kaugjälgimise klientidele vajalik katkematu energiavarustus, ettevõttesisene tootmisinfo kiire liikumine ja kvaliteet. Seejuures tagad klientide teavitamise ja koordineerid häiretele operatiivset reageerimist. Nõustad oma töös nii tehnilist personali kui kliente, pead ülevaadet hooldustegevustest ja teostad energiakeskuste efektiivsusanalüüsid.

Edu töös tagab soojustehniline haridus või töö käigus omandatud hea valdkondlik kogemus. Tunned katelde tööpõhimõtted, sul on hea arusaam soojustehnikast ning tunned automaatika süsteeme. Sul on hea suhtlemis- ja koostööoskus, oled õpihimuline ning lahendusele orienteeritud. Suudad iseseisvalt prioriteete seada ja koordineerida tööd rahulikult ja otsustavalt ka avariiolukorras. Lisaks väga heale eesti keelele tuleb kasuks suhtlustasemel vene keele oskus. Vajalik on valmisolek vahetustega tööks (sh. öötööks).

Sind ootab huvitav ja uusi väljakutseid esitav töö kasvavas rahvusvahelises ettevõttes, võimalus ennast pidevalt tehniliselt täiendada, olla kursis erinevate energiateenuse lahendustega. Tagame Sulle tööks vajaliku koolituse. Lood tõelist äriväärtust, töötate aktiivselt koos ja õpid professionaalsetelt kolleegidelt. Sind ootab arengule suunatud ja toetav töökultuur, suurepärane töökeskkond ning selged eesmärgid. Pakume Sulle mitmekülgset töötajate soodustuste paketti ning oled väga oodatud meie vahvatele meeskonnatöö üritustele!

Advenis saad võimaluse töötada parimate meeskondade ja inimestega. Suhtume kirega pidevalt paremaks saamisesse ja saavutame üheskoos suurepäraseid tulemusi, selleks on meil jõudu ja energiat! Kaasamine ja mitmekesised meeskonnad võimaldavad meil väljakutsete lahendamisel näha erinevaid vaatenurki. Kui kasvame meie, kasvad ja arened sina koos meiega.

Suurepäraste teadmiste toel muudame maailma paremaks paigaks. Vaatame sihikindlalt tulevikku ja oleme veendunud, et igaüks meist on suurepärane - koos oleme veel paremad.

Liitu meiega parema tuleviku nimel.

Kandideerimiseks esita palun oma CV hiljemalt 15. märtsiks. Juhul kui sul on küsimusi kandideerimisprotessi või ametikoha osas, võta palun ühendust: vladislav.masatin@adven.com

Advenis peame mitmekesisust ja kaasatust oluliseks ning hindame väärtust, mida meie ettevõte toob soolise, etnilise tausta ja kultuurilise mitmekesisuse võrdsuse poole püüdlemisel.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Kassi 13, 12618, Tallinn

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Vladislav Mašatin

Adven Group is a new energy company with 580 coworkers and 50 years of experience. The company operates over 350 energy sites providing heating and cooling for municipalities, households, businesses, and complex energy solutions and services for industries and real estates in the Nordic and Baltic countries.

www.adven.com

Sarnased töökuulutused:

Tehnosüsteemide hooldustehnik Võrumaal
SOL Baltics OÜ
Eesti

Tähtaeg: 08.05.2024
Klienditoe spetsialist
Kinnisvara assistent
Scandi.ee
Tallinn
€ 1300 – 3800
Tähtaeg: 27.04.2024