956
Telia Eesti AS
Esinduse müügikonsultant
Telia Eesti AS
Telia Eesti AS

Esinduse müügikonsultant

Telia Eesti AS

Ootused kandidaadile

Oled see sina? 

Sind iseloomustab oskus tähelepanelikult kuulata ja mõista inimeste vajadusi, et oma ala asjatundjana leida kõige sobivam lahendus. Oled julge suhtleja ja pühendunud parimate tulemuste saavutamisele. Oled avatud ja usaldusväärseid suhteid loov inimene, kes nagu meiegi väärtustab head tiimitööd. Oled kiire muudatustega kohaneja ja pingelistes olukordades tasakaalukas ning eesmärgile orienteeritud.  
Oled edukas kandidaat, kui: 

·      huvitud müügist ning oled valmis oma oskusi innukalt arendama;  
·      sul on lõpetatud keskharidus; 
·      sul on hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja/või inglise keele oskus. 

Tööülesannete kirjeldus

Ready to make better happen? 

Esinduse müügikonsultandi tööks on klientide teenindamine, asjatundlik nõustamine ja kliendile sobiva lahenduse pakkumine nii esinduses kui telefoni teel. Sul on võimalus kogeda seda magic tunnet, kui oled suutnud kliendile leida lahenduse, mis on parem, kui ta oodatagi oskas. Meie juures saad töötada innovatsiooni ja kiiresti areneva tehnoloogia keskpunktis koos oma valdkonna ekspertidega. Kõige selle keskel on sul suurepärane võimalus kasvada valdkonna tipp-tegijaks! 

Omalt poolt pakume

Millega tasub arvestada?  

Meie töökorraldus on paindlik ja võimaldab töötada ka osakoormusega. 

Sisseelamisperioodil toimub Tallinnas 2-nädalane auditoorne koolitus, kuhu oled oodatud kohapeale osalema. Kui sinu soov on töötada osalise tööajaga, siis sisseelamisperioodil (ca 6 nädalat) peaksid olema valmis panustama täiskoormusel. 

Meie tasusüsteem on selge, uues rollis alustades tasu koos tulemustasuga 1200-1700 EUR bruto. 

Telia on enamat kui töökoht 

Meie juures saad õppida oma ala tippudelt ja koos väljakutseid lahendades muuta maailma paremaks paigaks. Oleme uhked oma sõbraliku, mitmekesisust toetava töökeskkonna ja tugeva juhtimiskultuuri üle, kus kasvad nii professionaali kui inimesena. Meil on kirge ja ambitsiooni pakkuda oma klientidele tipptasemel tooteid ja erakordseid kogemusi.  

Kui soovid tänases valikuterohkuses päriselt maailma mõjutada, on meie tiim sulle just õige koht!  

Lisaks pakume suurepärast hüvede paketti, et sul ikka indu ning inspiratsiooni jaguks: 

·      Täiendavaid puhkusepäevi ning paindlikku töökeskkonda, et saaksid töö ja eraelu päriselt tasakaalus hoida.  
·      Sporditoetust ja võimalust liituda eraravikindlustusega.  
·      Ettevõttesiseseid programme, mille abil nii isiklikult kui ametialaselt kasvada ja areneda.  
·      Ja muidugi häid pakkumisi Telia ja meie partnerite teenustele ning toodetele. 
BrutokuupalkBruto kuus  € 1200 - 1700

Asukoht

    Jõhvi, Ida-Virumaa, Eesti
    Puru tee 1, Jõhvi

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Müük

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Luule Ottin
+372 516 0099
Täna veetakse kaupu droonidega, allkirju antakse digitaalselt, pank on igaühe taskus ja isegi televisioon võib olla reklaamivaba. Eilsed unistused on täna reaalsus. Homme ongi täna.

Tehnoloogia muudab maailma lihtsamaks aga enam ammu ei ole lihtne selle arenguga sammu pidada. Meie roll on tuua tehnoloogia võimalused inimesteni lihtsal moel. Oluline on, et iga inimene saaks tegeleda rohkem asjadega, mis talle meeldivad. Et ta saaks ise otsustada. Ise valida kas olla tööalaselt produktiivsem või kuidas olla rohkem lähedastega ja lõõgastuda. Loome võimalusi, et oleks mida nautida.

Meie ettevõtte alus on tehnoloogia aga selle panevad tööle meie inimesed. Inimesed, keda kannustab uudishimu. Inimesed, kes julgevad proovida asju, mida ei ole kunagi varem proovitud. Me lähtume klientide vajadustest, sest meie jaoks on IT inimlik tehnoloogia. Ja telekommunikatsioon tähendab suhtlust inimeste vahel. See on oskus kuulata sest ainult kuulates oskame igaühele pakkuda just seda, mida ta vajab.

Telia Eesti on üks eriline koht töötamiseks oleme nagu innovatsioonilabor või start-up, kus uuendused esimesena ellu rakendatakse ja ära proovitakse. Eesti on olnud ja on ka edaspidi hüppelava, kust paljud inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks tegevad lahendused alguse saavad.

Kõige aluseks on kvaliteet ja usaldus. Väärtustades kvaliteeti oleme klientide usalduse välja teeninud, hoiame seda ning liigume uuele tasemele.

Meil on nii palju võimalusi, et teha Eesti elu paremaks.

Oma meeskonda ootame inimesi, kes jagavad meiega ühiseid väärtusi Dare, Care, Simplify. Inimesi, kelle jaoks on oluline tulemuste saavutamine, koostöö, sõbralik õhkkond ja kaasaegne töökeskkond ning kes soovivad panustada Eesti infoühiskonna edendamisse.

Ettevõtte kodulehthttp://www.telia.ee

Sarnased töökuulutused:

Lasnamäe kaupluse rauaosakonna klienditeenindaja
Bauhof Group AS
Tallinn
€ 6.4
Tähtaeg: 21.04.2024
Klienditeenindaja
A1M OÜ
Tallinn
€ 1175
Tähtaeg: 05.05.2024
Kassapidaja-müüja
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tallinn
€ 1000 – 1200
Tähtaeg: 30.04.2024