1279
Turundusanalüütik
Telia Eesti AS
Turundusanalüütik
Telia Eesti AS
Turundusanalüütik
Telia Eesti AS

Turundusanalüütik

Telia Eesti AS

Olen Telia Eesti digiturunduse osakonna juht Emilie Toomela-Kärson ning otsin meie tiimiga liituma turundusanalüütikut.

Telias saad koos töötada oma ala ekspertidega digiturunduse osakonnas, kus on turunduse automatiseerimise, online-reklaamide planeerimise ja veebilehtede optimeerimise (SEO) meeskonnad. Tegutsed koos ambitsioonika ja ühtehoidva tiimiga ning saad teha tipptasemel karjääri turunduse ühes kõige nõutumas valdkonnas automatiseerimises.
Meie tiimi fookus on automatiseeritud tegevustel ning turundustiimide kõrval on sinu olulisteks koostööpartneriteks andmeteaduse ja ärianalüütika meeskonnad.

Hoiame silma peal töö ja eraelu tasakaalul usume, et puhkamine on produktiivne tegevus ning väärtustame tehnoloogiasektoris konkurentsivõimelist töötasu ja boonuseid.

Ready to make better happen? 

Tehnoloogiline innovatsioon tugineb kiirele ja küberturvalisele andmesidele. Tule liitu telekommunikatsiooni lipulaeva Teliaga, kus ootavad sind ees põnevad analüütilised ja andmeteaduslikud väljakutsed!

Turundusanalüütikuna on sinu ülesandeks uurida kliendibaasi segmente ja klienditeekondi, viia läbi põnevaid eksperimente ning ellu viia sihtgruppide strateegilisi analüüse. Sinu panus aitab kujundada tõhusaid turundusstrateegiaid ja tagada ettevõtte jätkusuutlik kasv.

Sinu hoolde usaldame:
 • kliendibaasi ja kasutajateekondade analüüs ning uurimistöö;
 • automatiseeritud otseturunduse teavituste (email, push notification, SMS jmt) ja online-reklaamide turundusplaanide jaoks sihtgrupi analüüs üle Telia põhiteenuste ja kliendisegmentide;
 • monitoorida automatiseeritud kommunikatsioonide tulemusi ja koostöös ärianalüütika tiimiga arendada uusi võimekusi tulemuste jälgimiseks ja interpreteerimiseks;
 • rakendada masinõppe ja AI-põhiseid andmeteaduse mudeleid automatiseeritud turundusteavitustes;
 • luua eksperimente ja A/B teste, mille abil optimeerida automatsioonide tulemuslikkust nii kaasatuse kui konversioonide osas;
 • raportite loomine turundustegevuste tulemuslikkuse analüüsimiseks ja hindamiseks;
 • tihe koostöö arendus- ja tootetiimidega, et kaardistada uusi strateegilisi kliendisündmusi ja andmeid, mida integreerida turunduse automatiseerimise platvormidele.

Oled see sina?

Sul on head analüütilised oskused, mis toetavad andmepõhist ja tulemustele orienteeritud hoiakut turundusstrateegiate loomisel. Sind iseloomustab strateegiline mõtlemine äriprobleemide lahendamisel ja avatus uute tehnoloogiate kasutuselevõtuks. Sa oled tugev projektide planeerimisel ja elluviimisel ning tulemuste mõõtmisel.

Oled suurepärane kandidaat, kui:
 • sul on praktiline töökogemus andmeanalüüsi valdkonnas (2+ aastat);
 • kõrgharidus matemaatikas, majanduses, arvutiteaduses või muul sarnasel erialal;
 • valdad vabalt SQLi ja Excelit ning mõistad andmebaaside ülesehitust ja põhimõtteid;
 • põhiteadmised eksperimentide ja A/B testide läbiviimise osas;
 • sul on väga hea eesti keele oskus.

Kasuks tulevad:
 • Pythoni oskused on kasulikud, kuid mitte kohustuslikud ning neid on võimalik õppida töö käigus;
 • varasem kogemus turunduse automatiseerimise platvormide integratsioonide ja tehniliste arenduste osas.
Kandideeri julgelt kui sa ei vasta ka kõigile tingimustele siin nimekirjas otsime enda ambitsioonikasse tiimi inimest, kes soovib kiirelt areneda ning rakendada oma analüütilisi oskuseid! 

Telia on enamat kui töökoht

Meie juures saad õppida oma ala tippudelt ja koos väljakutseid lahendades muuta maailma paremaks paigaks. Oleme uhked oma sõbraliku, mitmekesisust toetava töökeskkonna ja tugeva juhtimiskultuuri üle, kus kasvad nii professionaali kui inimesena. Meil on kirge ja ambitsiooni pakkuda oma klientidele tipptasemel tooteid ja erakordseid kogemusi.

Kui soovid tänases valikuterohkuses päriselt maailma mõjutada, on meie tiim sulle just õige koht!

Lisaks pakume suurepärast hüvede paketti, et sul ikka indu ning inspiratsiooni jaguks: 
 • Täiendavaid puhkusepäevi ning paindlikku töökeskkonda, et saaksid töö ja eraelu päriselt tasakaalus hoida. 
 • Võimalust teha kaugtööd 30 päeva aastas ükskõik millisest Euroopa Liidu riigist.
 • Sporditoetust ja võimalust liituda eraravikindlustusega. 
 • Ettevõttesiseseid programme, mille abil nii isiklikult kui ametialaselt kasvada ja areneda.
 • Ja muidugi häid pakkumisi Telia ja meie partnerite teenustele ning toodetele.

Liitu meiega!
Kui soovid meie tiimiga liituda, siis kandideeri julgelt!

Kui soovid töö kohta rohkem teada saada, võta ühendust Linkedinis, kirjuta e-kiri aadressil emilie.toomela-karson@telia.ee või helista +372 5814 5058.

Me värbame jooksvalt ning sobiva kandidaadi leidmisel sulgeme konkursi. Seega julgustame sind huvi korral kohe kandideerima!

Kandideerimisel palun arvesta, et meie tiim asub Tallinnas ning meiega liitudes ootaksime sind kontorisse paar korda nädalas (Mustamäe tee 3, Tallinn).

Ootame sind kandideerima meie ametliku värbamisplatvormi Workday kaudu ning me ei käsitle CV-sid, mis laekuvad emaili või mõne muu kanali kaudu. Niimoodi saame tagada, et sinu isikuandmed on turvaliselt hoitud.

Teostame oma töötajatele taustakontrolli, sh karistusregistri ja krediidikontrolli päringud.

Welcome to Telia - Join us and make better happen!
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

  Pärnu, Pärnumaa, Eesti

Tööaeg

 • Täistööaeg
Kontaktisik
Anželika Sakutite-Kangur
+372 5193 9633
Täna veetakse kaupu droonidega, allkirju antakse digitaalselt, pank on igaühe taskus ja isegi televisioon võib olla reklaamivaba. Eilsed unistused on täna reaalsus. Homme ongi täna.

Tehnoloogia muudab maailma lihtsamaks aga enam ammu ei ole lihtne selle arenguga sammu pidada. Meie roll on tuua tehnoloogia võimalused inimesteni lihtsal moel. Oluline on, et iga inimene saaks tegeleda rohkem asjadega, mis talle meeldivad. Et ta saaks ise otsustada. Ise valida kas olla tööalaselt produktiivsem või kuidas olla rohkem lähedastega ja lõõgastuda. Loome võimalusi, et oleks mida nautida.

Meie ettevõtte alus on tehnoloogia aga selle panevad tööle meie inimesed. Inimesed, keda kannustab uudishimu. Inimesed, kes julgevad proovida asju, mida ei ole kunagi varem proovitud. Me lähtume klientide vajadustest, sest meie jaoks on IT inimlik tehnoloogia. Ja telekommunikatsioon tähendab suhtlust inimeste vahel. See on oskus kuulata sest ainult kuulates oskame igaühele pakkuda just seda, mida ta vajab.

Telia Eesti on üks eriline koht töötamiseks oleme nagu innovatsioonilabor või start-up, kus uuendused esimesena ellu rakendatakse ja ära proovitakse. Eesti on olnud ja on ka edaspidi hüppelava, kust paljud inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks tegevad lahendused alguse saavad.

Kõige aluseks on kvaliteet ja usaldus. Väärtustades kvaliteeti oleme klientide usalduse välja teeninud, hoiame seda ning liigume uuele tasemele.

Meil on nii palju võimalusi, et teha Eesti elu paremaks.

Oma meeskonda ootame inimesi, kes jagavad meiega ühiseid väärtusi Dare, Care, Simplify. Inimesi, kelle jaoks on oluline tulemuste saavutamine, koostöö, sõbralik õhkkond ja kaasaegne töökeskkond ning kes soovivad panustada Eesti infoühiskonna edendamisse.

Ettevõtte kodulehthttp://www.telia.ee

Sarnased töökuulutused:

Andmeanalüütik (kultuuri- ja teadusandmete fookusega)
Eesti Kirjandusmuuseum
Tartu

Tähtaeg: 21.04.2024
Sekretär
LUWI OÜ
Tallinn
€ 1500
Tähtaeg: 01.05.2024
Kuller
DPD Eesti AS
Harjumaa
€ 1400 – 1600
Tähtaeg: 11.05.2024