1782
Jurist
Rail Baltic Estonia OÜ
Jurist
Rail Baltic Estonia OÜ
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Veskiposti 2/1
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 nõustamine Analüüsivõime meeskonnatöö Suhtlemisoskus MS office Pingetaluvus Arvuti kasutamine MS Teams

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Kristiina Kaldur
58518909
Rail Baltic Estonia OÜ on Eesti valdusettevõte, mis on loodud selleks, et esindada Eesti riigi huvisid ühisettevõttes (RB Rail AS) ja täita projekti administratiivseid kui tehnilisi ülesandeid Eestis.

Rail Baltica on Eesti ja kogu Baltikumi läbi aegade suurim taristuprojekt. Uus rajatav Euroopa standardi 1435mm rööpmelaiusega raudtee ühendab Eestit Kesk- ja Lääne-Euroopaga.
Mugav ja kiire reisimine, hoolimine loodusest ning võimalused ettevõtluse edendamiseks on ainult mõned paljudest sihtidest, mis innustavad meid Rail Balticat ellu viima.

Oleme kõigest viie aastaga kasvanud üheks arvestatavamaks tööandjaks Eesti inseneeria- ja taristuehitus sektoris, kus leiavad huvitavat ja väljakutseterohket tööd nii kogenud tippspetsialistid kui alles karjääritee alguses olevad ambitsioonikad kõrgkoolilõpetajad.

Pakume oma töötajatele väga häid ja toetavaid kolleege, mugavat töökeskkonda, loomulikult konkurentsivõimelist töötasu, erinevaid toetusi sh spordi- ja tervisetoetust, asjalikke koolitusi ja põnevaid meeskonnaüritusi.

Vii oma karjäärirong järgmisele tasemele ning liitu Rail Baltic Estonia meeskonnaga!Ettevõtte kodulehthttps://rbestonia.ee/

Sarnased töökuulutused:

korteriühistu lepituskomisjoni peaspetsialist
Tallinna Linnavaraamet
Tallinn

Tähtaeg: 21.04.2024
Legal Counsel
Yolo Group (Heathmont OÜ)
Tallinn

Tähtaeg: 01.05.2024
Key Account Manager
CV-Online Recruitment
Tallinn
€ 3000 – 3500
Tähtaeg: 15.04.2024