2224
Turundusprotsesside automatiseerimise spetsialist
Erply Software OÜ
Turundusprotsesside automatiseerimise spetsialist
Erply Software OÜ
Turundusprotsesside automatiseerimise spetsialist
Erply Software OÜ

Turundusprotsesside automatiseerimise spetsialist

Erply Software OÜ

Miks Erply?

Meil on sõbralik ning teineteist toetav kollektiiv, me väärtustame üksteist ja mõistame, et kõik on erinevad. Meie tiimid koosnevad rahvusvahelise taustaga inimestest, kes töötavad igapäevaselt väljakutseid pakkuvate ning põnevate projektide kallal.

Meil on palju kontoriväliseid tegevusi, millest populaarseimad on nt Enduro ja fatbike üritus, kino külastused +1ga, kontorisisesed pingpong võistlused jne.

Lisaks anname oma töötajatele võimaluse kasvada ning areneda selles suunas, kuhu hing ihkab - selleks pakume võimalust iga-aastaselt võtta Udemyst 300€ väärtuses kursuseid ning vajadusel toetame ka muid koolitusi.

Peale selle hindame tervist ja heaolu, mistõttu käib meil kontoris kohapeal ka massöör, lisaks pakume spordikompensatsiooni (100€ kvartalis) ning tennise-ja joogatrenni võimalusi. Kui nendest pole piisav, siis meie imeline kohv on kindlasti see, mis Sind meie juurde võiks kutsuda ja igapäevaselt uue energialaengu anda.

Et tagada turvaline töökeskkond, teostame oma töötajatele taustakontrolli (sh karistusregistri päring). 
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Automatiseerimine HTML&CSS Turundus Turundusstrateegia

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Marii-Marleen Altrof
ERPLY was founded in 2010 and was designed to create B2B customizations for small to medium-sized businesses, resulting in a highly in-depth inventory management platform. Today weve grown into a successful company that processes billions of annual transactions and supports over 300,000 stores across the globe in over 15 different languages.
Erplys cloud-based, full-featured point of sale solution has helped us become a recognized leader in the retail POS space.
Flexibility has always been a key feature of Erply, and our expertise in creating highly customized solutions comes from our team of high level developers who have years of experience building specialized business solutions.Ettevõtte kodulehthttp://www.erply.com

Sarnased töökuulutused:

Head of Marketing (Baltic States)
RÖDL & PARTNER ADVOKAADIBÜROO OÜ
Tallinn
€ 2500
Tähtaeg: 18.04.2024
Testklient
Dive Eesti OÜ
Eesti

Tähtaeg: 02.05.2024
Turundusjuht
Puhastusimport OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 03.05.2024