3627
Projektijuht
Rail Baltic Estonia OÜ
Projektijuht
Rail Baltic Estonia OÜ
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Veskiposti 2/1
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 Projektijuhtimine planeerimine Suhtlemisoskus Algatusvõimelisus Pingetaluvus Arvuti kasutamine Tehniline taiplikkus meeskonnatöö MS office Analüüsivõime

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Kristiina Kaldur
58518909
Rail Baltic Estonia OÜ on Eesti valdusettevõte, mis on loodud selleks, et esindada Eesti riigi huvisid ühisettevõttes (RB Rail AS) ja täita projekti administratiivseid kui tehnilisi ülesandeid Eestis.

Rail Baltica on Eesti ja kogu Baltikumi läbi aegade suurim taristuprojekt. Uus rajatav Euroopa standardi 1435mm rööpmelaiusega raudtee ühendab Eestit Kesk- ja Lääne-Euroopaga.
Mugav ja kiire reisimine, hoolimine loodusest ning võimalused ettevõtluse edendamiseks on ainult mõned paljudest sihtidest, mis innustavad meid Rail Balticat ellu viima.

Oleme kõigest viie aastaga kasvanud üheks arvestatavamaks tööandjaks Eesti inseneeria- ja taristuehitus sektoris, kus leiavad huvitavat ja väljakutseterohket tööd nii kogenud tippspetsialistid kui alles karjääritee alguses olevad ambitsioonikad kõrgkoolilõpetajad.

Pakume oma töötajatele väga häid ja toetavaid kolleege, mugavat töökeskkonda, loomulikult konkurentsivõimelist töötasu, erinevaid toetusi sh spordi- ja tervisetoetust, asjalikke koolitusi ja põnevaid meeskonnaüritusi.

Vii oma karjäärirong järgmisele tasemele ning liitu Rail Baltic Estonia meeskonnaga!Ettevõtte kodulehthttps://rbestonia.ee/

Sarnased töökuulutused:

Raudteeohutuse peaspetsialist
Railway Systems Project Manager
Rail Baltic Estonia OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 28.04.2024
Teede spetsialist
Pärnu Linnavalitsus
Pärnumaa

Tähtaeg: 05.05.2024